Elbise modasının her sezon bambaşka sürprizlerle dolu olduğunu göz önünde bulundursak 2015 sezonunda hangi modellerle tercih edileceğini merak etmeniz oldukça normal. Merakınızı daha fazla artırmadan sizlere elbise modasına dair yavaş yavaş ipuçları vermeye çalışalım. Öncelikle bu 2015 yaz sezonunda sıklıkla kullanılacak olan elbise detayının degaje yaka olacağını rahatlıkla söyleyebiliriz.

degaje yaka elbise

degaje yaka elbise

Eskiden beri sıklıkla tercih edilen degaje yakalar bu sezon elbiselere yansıyor. Gerek elbiselerde gerekse abiyelerde sıklıkla yer verilen bu detay 2015’te adeta altın devrini yaşayacak. Bele kadar inen degaje yakalarla sizde özel günlerinizde ve gecelerinizde mükemmel bir görünüm sergileyebilirsiniz. Bayanların sırt dekoltelerini göz önüne çıkaran bu yaka elbiselere oldukça göz alıcı bir görüntü elde etmek mümkün.

elbise modelleri

elbise modelleri

Dar kesimli elbiselerde bu tarz dokunuşlarla hareket kazandırılmış olduğundan sizde bu tarzınızı rahatlıkla ortaya koyabileceksiniz. Ayrıca bu yaka detayı bu sezon sadece elbiselerde değil gömleklerde, bluzlarda ve tişörtlerde de sıklıkla tercih edilecek. Sizde bu degaje detayıyla gerek günlük yaşantınızda gerekse gece hayatınızda olduğunuzdan daha şık ve kusursuz görünebilirsiniz.

5 Yorum

 1. Alisa söyledi:

  Bu tasarımlar süper bence

 2. Günsel söyledi:

  Bu örnekler çok güzel, bu kombinler hangi firmada var

 3. Gülpembe söyledi:

  Sitenizde yer verdiğiniz modelleri Kayseri civarında butik satışını yapan yer var mı?

 4. Bediz söyledi:

  Yukarda anlattığınız altıncı modeli yakın arkadaşıma hediye etmeyi planlıyorum. sizin düşünceniz nedir

 5. Alisa söyledi:

  Tekirdağ’da bu modellerin bulunabileceği yer neresi, önümüzdeki pazar moda günü yapmayı planlıyorum.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*