Decleor, bitkileri ve aromaterpik özleri kullanarak cilde sağlık ve enerji veren özel serumlar geliştirdi. 5 ayrı serum, her cilt tipleri düşünülerek hazırlandı. Decleor serumların aromaterapi etkisi ile daha mutlu uyuyabilir ve daha enerjik sabahlara uyanabilirsiniz. Üstelik cildiniz canlı, sağlıklı ve mükemmel görünecek. Sadece cilt tipine uygun serumu seçin.

Decleor Aromaterapik Cilt Serumu

Aromasence Angelique: Anjelika özlüdür ve kuru ciltler için tasarlanmıştır. Cildi besler, nemlendirir ve cilt tonunu dengeler.

Aromasence Iris: Yaşlanma belirtileri gösteren ciltler için idealdir. Çizlerin azalmasını sağlar. Cildi onarır ve elastikiyet kazandırır.

Aromasence Rose d’Orient: Hassas ciltler içindir. Cildi korur ve bakım yapar.

Aromasence Ylang Ylang: Yağlı ve karma ciltler içindir. Cildin yağını dengeler, gözenekleri sıkılaştırır ve cildi güzelleştirir.

Aromasence Neroli: Her cilt tipine uygundur. Cildi nemlendirir ve sağlıklı bir görünüm kazandırır.

Etiketler:

5 Yorum

 1. Anita söyledi:

  sarı modeller içerikler görmek isterim

 2. Arya söyledi:

  Sitenizdeki incelemeleri düzenli olarak hafızama kazıyorum. Samimi olmam gerekirse kaleme aldığınız her makale özgüven seviyemi artırıyor. Artık daha kolay kararlar alıyorum.

 3. Anar söyledi:

  Üst kısımdaki yedinci tasarım çalışmasını teyzeme satın alacağım. mantıklı mıdır sizce

 4. Adelya söyledi:

  soğukta bu modeller düğünde giyilebilir mi

 5. Çisil söyledi:

  Sitenizdeki makalelerin büyük bir kısmını heyecanla göz attım, çok güzel iş çıkarıyorsunuz. Özellikle Cilt Bakımı kategorisindeki yazılar favorim.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*