Sezonda Öne Çıkan De Facto Bayan Kapri Modelleri

Havaların iyiden iyiye ısınmaya başladığı bu günlerde geçmişin nostaljisi ile moda yaşamımıza yeniden giren şık capri pantolonlar ile zarif bilekler ortaya çıkmakta. Hemen her bluz ya da tişörtle pratik biçimde kombinlenebilen De Facto Bayan kapri pantolonlar ile trenleri yakalamak mümkün

.De Facto Bayan Kapri Modelleri

Günlük kullanım için çok uygun ve rahat olmakla birlikte şık bir bluz veya büstiyer ile bütünlendiğinde ise gece mekanları ve gezmeleri içinde oldukça şık bir seçenek olan kapri pantolonlar uzun tunikler ile de oldukça zarif görünmekte.

Doğru Biçimde Kapri Kullanımı

Soğuk havalarda kısa bot ya da botiller eşliğinde güzel bir görüntü oluşturabilmekle birlikte sıcak mevsimlerde stiletto ya da sandaletler ile bütünlenebilen capri pantolonlar oldukça rahat kullanılmakta. Basic bir tişört üzerine deri ceket ile kombinlendiğinde ise en şık ve spor görüntüye ulaşabileceğiniz kapri pantolon kullanımında dikkat edilmesi gereken en önemli konu paça boyunun bilek ve bacak yapısına uygun oranda olmasıdır. Bacak boyuna uygun olmayan kapri pantolon kullanımı şık olmaktan ziyade yanlış bir görüntüye sebep olabilir.

Etiketler:

Bir Yorum

  1. Çağıl söyledi:

    lacivert renkler içerikler görmek istemekteyim

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*