Bir kadının gardırobunda her zaman kurtarıcı diye tabir ettiği bazı parçaları vardır. Kimilerine göre bu bir etek ya da gömlek kombini olabilir kimilerine göre de siyah elbiseler. Ancak ani gelişen bir duruma karşı her zaman bir b planı mevcuttur.

küçük siyah elbise

küçük siyah elbise

Neden Siyah Elbiseler Avantajlı?

Moda dünyasında da çok sık kullanılan ve artık kadınlar arasında da oldukça yaygınlaşan bir tabir vardır ki o da küçük siyah elbiseler, bu elbiseler adeta gardırobun kahramanlarıdır. Çünkü her durumda tercih edilebilecek türde elbiseler olup, babetle giydiğinizde günlük, stiletto ya da dolgu topuk ile giydiğinizde de gece şıklığını yakalayabilirsiniz.Özellikle ofis ortamında çalışan kadınların daha sık tercih ettiği bu elbiseler hem radikal bir görüntü vermemek adına hem de renk açısından risk almamak adına son derece avantajlıdır.

mini elbise

mini elbise

Üstelik son anda bir davete katılmanız gerektiğinde ya da bir iş yemeği olduğunu son anda öğrendiyseniz rahat olabilirsiniz. No stres! Zaten altın değerindeki parçanız üzerinizde en fazla ayakkabınızı değiştirme gereği duyabilirsiniz ki o da her kadının olduğu gibi mutlaka ofiste yedek bulundurduğu ayakkabılardan birini giyerek durumu kotarabilirsiniz.

5 Yorum

 1. Anita söyledi:

  Doğru bakış açılarınız var, güzel kombin önerileriniz oluyor. Tebrikler.

 2. Güner söyledi:

  Stil konusunda birçok inceleme inceledim fakat böylesine bilgi dolu yazıyı ilk kez gördüm desem yalan olmaz.

 3. Feride söyledi:

  Gümüşhane’da sayfanızda yer verdiğiniz tasarımların satıldığı yer neresi, gelecek cuma alışveriş krimizi sonlandırmayı düşünüyorum.

 4. Fehime söyledi:

  1 sayılı görsel çok iyi

 5. Anar söyledi:

  Kırıkkale’da paylaştığınız ürünlerin bulunabileceği yer neresi, sonraki cuma büyük bir alışverişe gitmeyi düşünüyorum.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*