Özel bir davet ya da sıradan bir gün içi kurtarıcı niteliğinde olan dar paçalı pantolonlarınızı giyebilirsiniz. Vücudunuzu daha zarif gösterebileceğiniz bu tür pantolonları kombinlerken ise birtakım noktalara dikkat etmelisiniz.

dar paça pantolon

dar paça pantolon

Pantolonlarınız vücudunuzu saracak bir yapıya sahip ise boyları bilekten daha uzun olmamalıdır. Eğer bilek hizasını geçen dar kesimli bir pantolon giyerseniz potluk meydana gelir ve kötü bir görüntü ortaya çıkar.

dar paça pantolonlar

dar paça pantolonlar

Spor ayakkabılar ile dar paçalı pantolonlarınızı kombinlemek istiyorsanız paçanın bilekten birkaç parmak yukarıda bitiyor olması gereklidir. Kot pantolon paçası kesinlikle ayakkabılarınıza değmemelidir.

Klasik Stil Nasıl Yaratılır?

Resmi bir davet için kombin yaratmak istiyorsanız, dar paçalı pantolonlarınız ile birlikte stiletto ayakkabıları kombinleyebilirsiniz. Spor ayakkabılar olan paça boyları bu tür kombinler için de geçerlidir.

stil

stil

Resmi davetlerde aynı zamanda paçaların esnememelerine de dikkat etmelisiniz. Esnek olan paçalar, topuklu ayakkabılarınızın bilek kısmına göre şekil alacağından dolayı dağınık ve salaş bir görünüm ortaya çıkmasına sebep olur. Vücudunuza oturan bluzları ve arka kısımları kuyruklu olan bluzları da resmi kombinler için kullanabilirsiniz.

5 Yorum

 1. Güher söyledi:

  Modacinim sitesinde en çok sevdiğim özellik her konu ile ilgili çok fazla örnek var. Tebrikler.

 2. Fatoş söyledi:

  5 sayılı görsel hoş

 3. Gökşin söyledi:

  Bu örnekler mükemmel, almak istesek nereden alırız

 4. Esma söyledi:

  İnternet siteniz mobil destekli mi

 5. Adel söyledi:

  3 numaralı stil iyi

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*