Abiye elbiselerde bu yıl dantel ve güpür modası var. Yaz ya da kış olmasını umursamadan abiye elbiselerde kullanılan şık danteller kadın vücudunu daha çekici bir hale getiriyor. Dantelli abiyeleri son zamanlarda Hollywod’un ünlü ve güzel kadınlarının üzerinde çok sık görmeye başladık. Bu trend o kadar çok sevildi ki gala ya da benzeri törenlerde pişti olmak kimsenin umurunda sanki.

Dantellli Abiye Elbise Modelleri

Dantelli abiye elbiselerde en çok kullanılan renk ise elbette ki asil siyah. Sonrasında ise bu yılın moda renklerinden biri olan gri ve krem tonları geliyor. Genellikle kumaşlarla birlikte kombine edilen dantelleri şimdi komple astarlama teknikleriyle kullanılmaya başlandı. Bu tarz en çok kısa elbiselerde kullanılıyor. Uzun elbiseler de ise omuzlarda ve eteklerde parça detayları daha fazla.

5 Yorum

 1. Çise söyledi:

  Modacinim blogunuzdaki bilgileri her daim okuyorum. Açık olmak gerekirse paylaştığınız her makale özgüvenimi artırıyor. Artık daha kolay kararlar alıyorum.

 2. Ayşıl söyledi:

  kahverengi stiller yazılar okumak isterim

 3. Beltun söyledi:

  Sitenizdeki paylaşımları belirli aralıklarla hafızama kazıyorum. Gerçekten kaleme aldığınız her detay özgüvenimi daha sağlam hale getiriyor. Kendime olan inancım artık daha fazla

 4. Bedran söyledi:

  Yazın bu tasarımlar mezuniyet programında tercih edilebilir mi

 5. Çişem söyledi:

  Yazınızdaki özellikle dördüncü model fantastik görünüyor

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*