Damatlığı taşıyan iyi bir vücudun üzerinde kullanılacak olan takım elbise şıklığı ortaya çıkarır. Ancak bu özel anınızda daha şık bir görünüm yakalamak istiyorsanız tercih edeceğiniz damatlık yeleği ile bunu kolaylıkla sağlayabilirsiniz. Yelek tercihinde mutlaka mat renkleri kullanın. Aşırıya kaçmadan dilediğiniz rengi yelek için tercih edebilirsiniz.

Ceketin ön kısmında bulunan mendil rengi ile damatlık yeleği kombin edilebileceği gibi gelinlik rengi ile de kombin edilebilir. Bu sayede doğru uyum ortaya çıkar ve daha şık bir çift haline gelebilirsiniz. Yelek tercihlerinde kilonuzu mutlaka hesaba katın. Fazla kilolarınız varsa daha az düğme tercih edin. Fit bir vücuda sahipseniz 5 düğmeli yelekleri tercih edebilirsiniz.

damatlık yeleği

Damatlık Yeleği Güçlü Kılar

Daha rahat hareket etmek ve daha güçlü gözükmek için damatlığınızın içerisine yelek giyebilirsiniz. Bu sayede düğün esnasında daha rahat hareket edebilecek sıkı bir vücuda sahip olacaksınız. Dik duruşun ve zarafetin simgesi olan yelekleri dilediğiniz renklerde ve modellerde abartıya kaçmadan tercih edebilirsiniz. Doğru tercihler ile mükemmelliği yakalayın.

Etiketler:

Bir Yorum

  1. Ferah söyledi:

    Rize’da bu ürünlerin satış noktası neresi, gelecek cumartesi büyük bir alışverişe gitmeyi düşünüyorum.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*