Gençlerin markası Converse, bu kış yine farklı bir haliyle karşımıza çıktı. İşbirliği yaptığı Missoni ile sıra dışı bir koleksiyon hazırlayan Converse, her zamanki gibi bu kış da en çok tercih edilen markalardan biri olacak. Unisex olarak tasarlanan koleksiyon, Milano’da Missoni’nin 2015 yılının sonbahar kış koleksiyonu için hazırlanan erkek modası ile birlikte sunulmuş. Eylül sonunda satışa sunulan koleksiyonda Converse Auckland Racer ve Pro Leather isimli iki farklı model yer alıyor.

converse xmissoni serisi

Archive Project koleksiyonu, Missoni’nin deposunda kalmış kumaşlar kullanılarak hazırlanmış. Bu fikir kimilerine itici gelebilir fakat, Missoni sen derece iyi bir iş yapmış. Tabi ayakkabıların fiyatlarını yüksek bulanlar aynı fikri paylaşmayabilrler. Renk ve desenleriyle 2014 ve 2015 kışında trend olacak yeni Converse ayakkabılar, şimdiden beğeni topladı. Converse meraklılarına duyurulur, Converse Auckland Racer ve Pro Leather ayakkabıların fiyatı 525 dolar.

Etiketler:

Bir Yorum

  1. Gizem söyledi:

    Converse X Missoni Modelleri ile alakalı olan içeriklerin daha da çoğalmasını umuyorum. Bu konuda ürettiğiniz içerikler gerçekten çok işime yarıyor.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*