Gençlerin markası Converse, bu kış yine farklı bir haliyle karşımıza çıktı. İşbirliği yaptığı Missoni ile sıra dışı bir koleksiyon hazırlayan Converse, her zamanki gibi bu kış da en çok tercih edilen markalardan biri olacak. Unisex olarak tasarlanan koleksiyon, Milano’da Missoni’nin 2015 yılının sonbahar kış koleksiyonu için hazırlanan erkek modası ile birlikte sunulmuş. Eylül sonunda satışa sunulan koleksiyonda Converse Auckland Racer ve Pro Leather isimli iki farklı model yer alıyor.

converse xmissoni serisi

Archive Project koleksiyonu, Missoni’nin deposunda kalmış kumaşlar kullanılarak hazırlanmış. Bu fikir kimilerine itici gelebilir fakat, Missoni sen derece iyi bir iş yapmış. Tabi ayakkabıların fiyatlarını yüksek bulanlar aynı fikri paylaşmayabilrler. Renk ve desenleriyle 2014 ve 2015 kışında trend olacak yeni Converse ayakkabılar, şimdiden beğeni topladı. Converse meraklılarına duyurulur, Converse Auckland Racer ve Pro Leather ayakkabıların fiyatı 525 dolar.

Etiketler:

5 Yorum

 1. Gizem söyledi:

  Converse X Missoni Modelleri ile alakalı olan içeriklerin daha da çoğalmasını umuyorum. Bu konuda ürettiğiniz içerikler gerçekten çok işime yarıyor.

 2. Güldeste söyledi:

  Modacinim blogunuzdaki incelemeleri belirli aralıklarla inceliyorum. Gerçekten kaleme aldığınız her bilgi özgüven seviyemi daha sağlam hale getiriyor. Artık kendime daha fazla güveniyorum.

 3. Çağla söyledi:

  3 sayılı resim hoş

 4. Gülçin söyledi:

  İnceleme metninizdeki modellerin genel olarak orta yaşlarda ki bayanlar için hoş olacağını düşünüyorum. Siz ne düşünüyorsunuz?

 5. Gonca söyledi:

  Blogunuzda olan paylaşımları her daim takip ediyorum. Samimiyetle söylüyorum paylaştığınız her detay özgüven seviyemi daha sağlam hale getiriyor. Kendime olan inancım artık daha fazla

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*