Annelerin en önemli varlıkları şüphesiz ki çocuklarıdır. Çocukları soğuk hava şartlarında koruyabilmek için çeşitli koruyucular bulunur. Şapkalar yaz ya da kış aylarında kullanılan şık aksesuarlardır. Yaz aylarında güneşten korunmak amaçlı kullanılabilen şapkalar, kış aylarında soğuk havanın şiddetinden korumaya yönelik fayda sunar.

örgü şapka

Çocuk şapka modası incelendiğinde, bu yıl da hazır şapkalar kadar, örgü şapkaların son derece moda olacağı söylenebilir. Örgü şapkaların çeşitli modelleri firmalar tarafından da üretilip satışa sunulur. Kız çocuklarının pembe renge hayranlığını bilen üreticiler bu renklerde örgü şapkaları piyasaya sunabileceği gibi erkek çocuklar için de koyu renklerde çeşitli şapka modelleri piyasaya sunulur..

Bunların yanı sıra el işi örgü şapkaların da son derece moda olduğu söylenebilir. Tüm giysileri beyaz tonlarında olan kız çocuğuna pembe şapka çok yakışacaktır Örgü çocuk şapka modelleri oldukça fazla tercih ediliyor ve bu modeller çocuk şapka modasında büyük yer kaplıyor.

çocuk şapkası

çocuk şapkası

Şapkalar işlenirken çeşitli hayvanların desenleri de yapılabilir. Çocuğunuz şapkasında kuş olmasını istiyorsa şapkaya bu desen verilebilir. Örgü şapkaların işlenmesinde yaratıcılıkla desen birleştirildiğinde hoş görüntüler ortaya çıkabilir.

bebek şapkası

Çocuklarına örgü şapka yapmak isteyen anneler modeller üzerinde araştırma yapabilir. İnceledikleri modeller arasında en uygun modeli seçip verebileceği deseni tasarlayarak alıştırma yapabilirler. Çocuk şapka modelleri internet sayfalarında çeşitli görsellerle yayınlanır. Bu modeller de şapka örmek isteyen bayanları fikir sahibi yapabilir. Erkek çocuk şapka modelleri de oldukça fazla olup, giyimin tamamlayıcı aksesuarları olan şapkaların görüntüden çok işlevine önem verilmesi gerekir.

5 Yorum

 1. Gülbahar söyledi:

  Sitenizde yazı yazabilir miyiz, beğenerek takip ediyorum ve diğer takipçiler ile kendi kombinlerimi paylaşmak istiyorum.

 2. Gülsen söyledi:

  Bu sitede çok fazla resimli örnek var, bu yanına bayılıyorum.

 3. Cansın söyledi:

  Paylaştığınız görseller harika, bu kombinler hangi firmada var

 4. Almila söyledi:

  Çocuk Giyim ile ilgili baya bi post inceledim fakat bu kadar iyisini ilk defa gördüm desem yalan olmaz.

 5. Ayren söyledi:

  Modacinim blogunuzdaki makalelerin büyük bir kısmını baştan sona inceledim, sizi takdir ediyorum. Özellikle Çocuk Giyim bölümündeki makaleler favorim.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*