Coca Cola Bayan Ayakkabı

Tarihi uzun yıllar öncesine dayanan ve tadından asla vazgeçilemeyecek bir lezzet olan Coca Cola, yediden yetmişe herkesin hayatının bir parçası. Serinleten tadıyla efsaneleşen Coca Cola, bazen farklı alanlara da el atıyor. Geçtiğimiz yıllarda kendi tadıyla üretilmiş dudak balmlarını satışa sunmuştu. Coca Cola şimdi de hiç beklenmedik bir alanda kendisini göstermeye hazırlanıyor. Coca Cola, ilk kez bir ayakkabı koleksiyonuna imza attı.

Coca Cola Erkek Ayakkabı

Koleksiyonun konsepti elbet ki şehirli ve genç. Coca Cola ayakkabı koleksiyonu 40 farklı kadın ayakkabısından oluşuyor. Coca Cola ayakkabıların tasarımı İtalya’da yapılacak, üretimi ise Çin’de gerçekleştirilecek. Şimdilik Fransa, Avrupa, İtalya, İngiltere ve İspanya’da satışa sunulması planlanan koleksiyon daha sonra tüm dünya da satışa sunulacak. Coca Cola ile lisans anlaşması imzalayan Distrib-Est şirketinin hedefi büyük. Ayakkabı koleksiyonundan sonra başka koleksiyonlarda gelebilir. Coca Cola ayakkabılarının ortalama fiyatı 40 euro.

5 Yorum

 1. Çağla söyledi:

  İçerikteki birinci görseli teyzeme almayı planlıyorum. sizce mantıklı mı

 2. Aysar söyledi:

  Ayakkabı ile ilgili birçok akademik yazı inceledim fakat bilgi aktarma derdinde olanı ilk defa gördüm.

 3. Belemir söyledi:

  İçerikteki özellikle ikinci resim süper görünüyor

 4. Güldeste söyledi:

  Ayakkabı alanında baya bi post analiz ettim ama bilgi aktarma derdinde olanı ilk defa görmüş oldum.

 5. Adile söyledi:

  Sitenizdeki incelemeleri kaçırmadan inceliyorum. Açık olmak gerekirse bize aktardığınız tüm bilgiler özgüven seviyemi daha anlamlı hale getiriyor. Kendime olan inancım artık daha fazla

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*