Kozmetiklerin çok yaygın olmadığı büyükannelerimizin zamanında rujlar allık yerinede kullanılırdı. Özellikle sürülen rujla aynı rengi tutturmak için yapılan bu yöntem, hala kullananlar olabilir. Belki de tozları her yere dağılan günümüz allıklarından daha iyi. Allıkların daha kullanışlı ve tasarruflu olmalarını düşünen Clinique, yeni bir allık üretti. Krem şeklinde tasarlanan allık dağılmadan daha kullanışlı bir şekilde sürülebiliyor.

Clinique Krem Allıklar

Clinique krem allığın formülünde yağ yok. Özellikle cildi yağlı olanlar için allık kullanmak her zaman bir sorun olmuştur ancak, Clinique krem allığın yağsız formülü gün boyu ciltte kalabiliyor. Daha kalıcı olmasını sağlamak için üzerine pudra sürseniz bile hala canlı ve renkli yanaklara sahip olabilirsiniz. Üstelik şeftali ve pembe renklerin görünümü harika. Makyajda daha pratik ürünleri tercih edenler için Clinique krem allık kullanışlı bir kozmetik olabilir.

5 Yorum

 1. lale söyledi:

  allık kullanmayı çok seviyorum, Clinique krem allığı denedim ve ilk defa bir allıktan bu kadar çok memnunum. kesinlikle çok doğal duruyor tavsiye derim.

  • sema söyledi:

   tesekkurler lale yorum icin, ilk kullanacak arkadaslar icin bilgiler onemli…

 2. Gülçin söyledi:

  Modacinim blogunuzdaki incelemeleri düzenli olarak inceliyorum. Açık olmak gerekirse kaleme aldığınız her detay özgüvenimi daha anlamlı hale getiriyor. Artık daha kolay kararlar alıyorum.

 3. Feriha söyledi:

  Cilt Bakımı alanında çok fazla makale inceleme altına aldım ama böylesini ilk kez gördüm desem yalan olmaz.

 4. Ceyla söyledi:

  Web sayfanızdaki söylediklerinizi sürekli özümsüyorum. Gerçekten paylaştığınız her bilgi özgüvenimi daha sağlam hale getiriyor. Artık kendime daha fazla güveniyorum.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*