Soğuk ve yağmurlu havaların vazgeçilmezlerinden olan çizme modelleri bu yıl bin bir çeşit tasarım ile buluşarak bayanların beğenisine sunuluyor. En ünlü tasarımcıların 2017 sonbahar- kış sezonunda tasarladıkları çizme modellerini incelemek için size Modacinim.com yeter. 2017 çizme tasarımları konusunda internette çok farklı bilgilere erişiyor olsanız da hepsine inanmayın. Yanıltıcı bilgiler hatalı bir çizme seçiminize sebep olabilir ve bu da belki cilt sağlığınızı doğrudan etkiliyor olabilir.

2017 kışlık çizme modelleri

2017 kışlık çizme modelleri

Bayanlara daha seksi ve feminen bir hava katan çizmeler bu sezonda da sokakların tozunu attıracak ve en zor kombinlerin kurtarıcı tamamlayıcısı olacak. Çizme seçimi yaparken bayanların dikkat etmesi ve asla atlamaması gereken altın kurallar vardır. Bunun başında bacak boyu kısa bayanların asla uzun çizme seçimi yapmaması gelir. Böyle bir hataya düşüldüğü takdirde kısa olan bacak boyu daha kısa görünecek ve bu da hoş bir görünüm oluşturmayacaktır. Kısa çizme modelleri şık taş ve desen detayları daha özgür ve daha çılgın bir tarza sahip olmanıza yardımcı olacaktır.

klasik kışlık çizme modelleri

klasik kışlık çizme modelleri

Son birkaç sezondur modanın sık sık konu aldığı ve bin bir farklı modelde tasarlayarak bayanlara sunduğu yağmur çizmeleri yoğun ilgi görüyor. Uzun ve kısa boyutlara sahip olan yağmur çizmelerinin her rengi kolaylıkla bulabilirsiniz. Özellikle genç bayanlara hitap eden bu çizme modeli giyeceğiniz kıyafete göre hem klasik hem de spor tarza rahatlıkla uyum sağlayabiliyor. 2017 kışlık çizme modelleri arasında spor modellerin özellikle yoğunlukta olduğunu söyleyebiliriz.

siyah uzun çizme çeşitleri

siyah uzun çizme çeşitleri

Yağmur çizmesi modelleri arasında leopar desenli olanları bu yıl da sokak modasında sık sık görebilirsiniz. Modası hiçbir zaman geçmeyen leopar tasarımcılar tarafından yeni tasarım olan tüm tasarımlarda ısrarla kullanılmaya devam ediyor. Kadına hem seksi hem de güçlü bir hava katan bu deseni uyumlu yapısı sayesinde tüm kombinlerinizde kullanabilir veya daha özel günlerde gözleri üzerinize toplamak için tercih edebilirsiniz.

2017 kışlık çizme modelleri

2017 kışlık çizme modelleri

yeni sezon kışlık çizmeler 2017

yeni sezon kışlık çizmeler 2017

5 Yorum

 1. Alisa söyledi:

  kahverengi çeşitler içerikler görmek istiyorum

 2. Fidan söyledi:

  Ayakkabı konusunda bir hayli fazla post okudum ancak bu kadar emek vereni ilk defa gördüm desem yalan olmaz.

 3. Ali söyledi:

  Bu modelleri Kastamonu civarında nereden bulabilirim?

 4. Ceyla söyledi:

  ilkbaharda bu tasarımlar eğlenceye giderken giyilebilir mi

 5. Çilay söyledi:

  Ayakkabı alanında bir hayli fazla inceleme okudum ama bilgi aktarma derdinde olanı ilk kez görmüş oldum.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*