Modanın yeni trendleri arasında yer alan çizgili pantolonlar aynı zamanda bluz, çanta ve taytlardan da oluşan çeşitli modellere sahiptir. Çizgili pantolonlar kombinlenirken oldukça büyük bir özen isteyen parçalardır.

çizgili pantolon

çizgili pantolon

Pantolonların genel olarak kullanıldığı renkler arasında siyah-beyaz ya da lacivert-beyaz gibi renkler bulunuyor. Bu tür renkler ise kendinizi olduğunuzdan daha ince gösterebilmenizi sağlayabiliyor.

Pantolon ve Ayakkabı Uyumu

Salaş bir çizgili pantolonun üzerine giyeceğiniz rahat ve salaş bir bluz ile mükemmel bir uyum yakalayabilirsiniz. Dikine lacivert-beyaz renkli bir pantolonun üstüne pijama modelinde bol ve rahat bir bluz giyebilirsiniz. Kombininizi kalın topuklu bir ayakkabı ile tamamlayabilirsiniz.

çizgili pantolon modeli

çizgili pantolon modeli

Dik çizgili dar kesimli bir pantolon ya da tayt giymek istiyorsanız, uzun ve zayıf gözükebilirsiniz. Bilek hizasında biten pantolonlarınızı düz renkli aksesuarlar ve kıyafetler ile kombinleyebilirsiniz. Düz tabanlı, topuksuz bir ayakkabı bu tür pantolonlar için ideal olacaktır.

çizgili pantolonlar

çizgili pantolonlar

Çizgili pantolonlar kendi başına oldukça fazla dikkat çekici kıyafetler olduklarından dolayı, kıyafet ve aksesuar seçimlerinizde her zaman sade parçalar kullanmalısınız.

5 Yorum

 1. Ceren söyledi:

  Niğde’da bu modellerin satıldığı yer neresi, sonraki çarşamba moda günü yapmayı düşünüyorum.

 2. Çimen söyledi:

  kahverengi stiller alakalı incelemeler görmek istemekteyim

 3. Güniz söyledi:

  Yazıdaki özellikle beşinci model inanılmaz görünüyor

 4. Balın söyledi:

  sıcakta bunlar eğlenceye giderken nasıl olur

 5. Gökben söyledi:

  kahverengi çeşitler ilişkili içerikler okumak istiyorum

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*