Özellikle havaların sıcak olmaya başlamasıyla elbiseler ve eteklerin renklerindeki canlılık oldukça dikkat çekiyor. Bahar aylarının gelmesiyle rengârenk giysiler gün yüze çıkıyor.  Adeta baharın gelişini müjdeler nitelikteki elbiselerin iç açıcı görüntü sunduğunu inkâr edemeyiz. Bahar aylarının ve yaz aylarının vazgeçilmezi olan çiçek detaylı kıyafetler her sene olduğu kadar bu sene de son derece moda kıyafetler arasındadır.

çicekli elbise

çicekli elbise

Çiçek desenlerine günlük kıyafetlerde rastlanılabileceği gibi gece kıyafetlerinde de rastlamak mümkündür. Çeşitli kumaşlarda tasarlanan çiçek desenli elbiseler, etekler ve de gömlekler rahat tasarımlarıyla en çok tercih edilen giysiler arasında yer alıyor. Çiçek desenli elbiseler ve eteklerin spor formaları gündelik giyim için rahatlıkla kombin yapılabilir. Uygun bir sandalet, spor ayakkabı ya da babetlerle kombin yapıldığında günlük şıklık elde edilebilir.

çiçekli elbiseler

çiçekli elbiseler

Akşam yemeklerinde, iş yerlerinde rahatlıkla kullanılabilecek bu detaya sahip elbiseler giyileceği ortama göre uygun ayakkabı seçimiyle havanızı değiştirebilir. Elbise desenlerden dolayı hareketli olacağı için seçilecek ayakkabının daha sade olması gerekir.  Çanta seçiminde de abartıya kaçılmaması gerekir.

çiçekli yaz elbiseleri

çiçekli yaz elbiseleri

Kısa boylu bayanların bu formdaki elbiseleri mini tercih etmeleri önerilir. Uzun formada elbise giymek isteyen kısa boylu bayanlar elbise boyunu uzun tutarak ayakkabıyı göstermeyerek boylarını kamufle edebilirler. Boyu uzun bayanlar kısa boylu modeller ve uzun boylu modelleri rahatlıkla tercih edebilirler. Vitrinlerde sürekli görmeye alışkın olduğumuz bu giysiler, her bütçeye uyacak fiyat aralıklarında satışa sunulur.

 

5 Yorum

 1. Çıgıl söyledi:

  Benim hep ilgilendiğim tarzda moda konularına yer veriyorsunuz tebrik ederim.

 2. Cansın söyledi:

  İçerikteki beşinci kombin örneğini dostuma satın alacağım. sizce mantıklı mı

 3. Gülen söyledi:

  Çiçek Desenli Elbise Modası Ve Kombin Önerileri harika açıklamalarınızı baştan sona sakince okudum, çok dolu bilgiler var

 4. Gonca söyledi:

  Modacinim blogunuzdaki moda yazılarının genelini baştan sona inceledim, gerçekten tebrik ederim. Özellikle Genel Moda bölümündeki makaleler favorim.

 5. Besra söyledi:

  Makalenizdeki birinci görseli halama hediye etmeyi istiyorum. diğer arkadaşlar ne düşünüyor bu konuda

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*