Christian Dior’un birbirinden güzel parfümleri içinde yer alan Jadore, Miss Poem ve Midnight Poison’a ek olarak bayanların mutlaka kullanmaları gereken bir diğeri parfüm de Dior Addict markalı parfümü olmalıdır. Kullanmaya başladıktan sonra kesinlikle vazgeçemeyeceğiniz ferah bir kokusu olan bu parfüm için birden fazla seçeneğiniz bulunmakta.

Christian Dior Addict 2 Parfüm

Dior Addict 2 Bayan Parfüm

Dior Addict’in diğer çeşidi Addict 2 bergamut, greyfurt ve portakalın sandalağacı ve beyaz miskin birleşimini sizlerin beğenisine sunmakta. Fresh kokusuyla bayanların günlük kullanım için tercih edebileceği parfümlerden ilk sırada yer alması gereken parfümdür.

Christian Dior Addict Parfüm

Dior Addict Bayan Parfüm

Yumuşak ve feminen bir kokuya sahip olan bu koku ipek ağacı çiçeği, mandalina yaprağı, portakal çiçeği ve sandalağacı ile birleşmiş tatlı vanilya kokusu ile hem kullananın hem de çevresindekilerin duyularını harekete geçiren bir parfüm. Ayrıca uzun süre kalıcı kokusuyla kendinizi gün boyu canlı hissetmenizi sağlar. Gün içerisinde kullanabileceğiniz gibi geceleri  kullanacağınız parfüm olarak da tercih edebilirsiniz.

Christian Dior Addict Shine Parfüm

Dior Addict Shine Bayan Parfüm

Addict Shine da diğer Addict çeşitleri gibi meyveli ve çiçeksi bir kokuya sahiptir. Addict Shine’nın içeriğince tatlı ahududu ve sardunya bulunmakta.  Çok ağır bir koku yerine fresh bir kokusu olan bu parfümü rahatlıkla günlük hayatınızda kullanabilirsiniz.

 

Etiketler:

5 Yorum

 1. Hakan söyledi:

  Yeni içerik eklediğiniz zaman bildirim almak istiyorum sosyal medya hesaplarınızda bu bildirimi yapıyor musunuz?

 2. Ceren söyledi:

  Bu kombinler mükemmel, satılıyor mu bunlar

 3. Berinay söyledi:

  lacivert renkler ile yazılar okumak istemekteyim

 4. Güniz söyledi:

  kışın bu tasarımlar özel bir etkinlikte güzel durur mu

 5. Hakan söyledi:

  Web sayfanızdaki yazıların çoğunu heyecanla göz attım, gerçekten tebrik ederim. Özellikle Parfüm kategorisindeki yazılar favorim.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*