Şık olmayı huy haline getiren bayanların giysi dolabından eksik olmayan blazer ceketler, yeni sezonda da bomba gibi gelecek, baharın ve yazın tüm renklerini taşıyıp bayanlara olumlu yönde etki edecek. Gördükleri zaman erkeklerin bile çok dikkatini çeken blazer ceketlerin neden bu kadar sevildiği merak konusu ise işte cevabı; dikimi!

blazer ceket

blazer ceket

Blazer’dan Gelen Şıklık

Ebat olarak kim giyerse giysin zarif gösteren ve asilliğinden ödün vermeyen blazer ceketler yeni sezonda bayanların hemen hemen 3-5 adet alacakları ve giymekten vazgeçemeyecekleri bir model. Dilerlerse etekle ya da tercihlerine bağlı olarak değişecek olan pantolon (dar paça ya da bol paça fark etmeksizin) rahatlıkla kombimleyip kullanmaktan büyük keyif alacakları bir kıyafet bu ceket. Eski dönemlerde de kullanılıyordu evet ama geri dönmesi gerçekten muhteşem oldu!

erkekler için blazer

erkekler için blazer

Fuşya, limon sarı, mavi, çağla yeşili, turuncu, turkuaz ya da koyu renk severler için bordo, siyah ya da kahverengi renklerinin yanı sıra hanımların neon renklerde bile giyebilecekleri ceketler mevcut. Kendilerini şımartmayı seven ve kendi iç dünyalarının renklerini dışarıya yansıtmayı iyi bilenlerin modeli bu ceket!

5 Yorum

 1. Feraye söyledi:

  web siteniz akıllı telefon destekli mi

 2. Gökben söyledi:

  Cekette Çığır Blazer harika açıklamalarınızı en baştan son cümleye kadar hayranlıkla okudum, çok dolu bilgiler var

 3. Fazilet söyledi:

  sarı çeşitler yazılar okumak istemekteyim

 4. Açela söyledi:

  Burdur’da bu ürünlerin satış noktası neresi, önümüzdeki pazartesi alışveriş krimizi sonlandırmayı planlıyorum.

 5. Fuldem söyledi:

  İnceleme yazınızda yer alan ikinci tasarım çalışmasını tanıdığım birisine satın almak istiyorum. sevinir mi acaba

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*