Tek düğmeli renkli, desenli ya da siyah bir ceketi kombin yapmak aslında arzunuza ve stilinize göre farklılık göstermesin dışında hiçbir fark gözetmeyen kombinasyonlardır. Sportif bir kombin yaratmak ya da klasik bir kombin yaratmak tamamen sizin elinizdedir. Eğer sportif bir şıklık yakalamak istiyorsanız bedeninize saran ceketiniz tam da bu kombin için biçilmiş kaftandır.

ceket

ceket

Kombin Önerisi

Gri ya da gri desenli bir ceket ile kombin yapmak için öncelikle sportif mi klasik mi tercih yapacağınıza karar vermeniz gerekir. Sportif bir şıklık için ceketinizin içine beyaz bir boğazlı ince kazak takıp boynunuza yeşil bir fuları atkı gibi bağlamanız mümkün.

ceket kombini

ceket kombini

Altına da şık bir Jean ve spor ayakkabı ile bı kombini tamamlarken bu kombinde bottie ayakkabılardan da faydalanabilirsiniz. Klasik bir giyimde altına siyah bir kumaş pantolon ve stiletto içine de gene beyaz ya da siyah bir bluz veya  badi ile bu kombini oluşturabilirsiniz.

Bu kombin önerisi ister gri ister siyah ister de farklı renk ya da desenli olsun birçok ceket modelli ile uyum sağlayan kombindir.

5 Yorum

 1. Gonca söyledi:

  Sitenizin acaba instagram hesabı var mı?

 2. Figen söyledi:

  lacivert kombinler alakalı incelemeler görmek isterim

 3. Bağdagül söyledi:

  Bayan Giyim ile ilgili çok fazla metin analiz ettim ancak böylesini ilk kez gördüm desem yalan olmaz.

 4. Bade söyledi:

  Yukarıdaki beşinci görseli çok sevdiğim bir kişiye almayı planlıyorum. almalı mıyım arkadaşlar

 5. Çağıl söyledi:

  Sitenizde yer verdiğiniz modelleri Bolu civarında butik satışını yapan yer var mı?

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*