2015 moda dünyasında özellikle feminen ve şık cazibesiyle ses getirecek olan Carla Ruiz elbiseler bin bir çeşit modelleri ve renkleri arasında oldukça göz kamaştırıyor. Bir hayli iddialı olan Carla Ruiz elbiseler özel gecelerde tamamıyla farklılık yaratmak isteyenlerin ilk tercihleri arasında yer alacak. Abiye dünyasında farklı havasıyla her zaman başı çeken bu modeller bu sezon pastel ve canlı renkleriyle kadınları büyülüyor.

elbise modeli

elbise modeli

2015 renk skalası arasında yer alan kırmız, yeşil, mavi ve mor Carla Ruiz modellerinde de kullanılacak. Bu sezon daha çok mini modelleriyle göze çarpan bu elbiseler cesur ve iddialı bir görüntü elde etmenize yardım edecek. Eğer sizde klasik elbise çizgisinin dışına çıkmak ve tarzınızda ufak tefek değişiklikler yaratmak istiyorsanız bu modelleri hiç şüphesiz düşünmelisiniz.

mavi elbise

mavi elbise

Carla Ruiz başta her ne kadar cesaret istese de farklı olmak isteyenlerin tüm ihtiyaçlarına cevap vermesi bu cesaretinizi kırmaya yetiyor. Gözleri üzerinize çekmek ve olduğunuzdan daha feminen görünmek istiyorsanız sizde bu sezon moda dergilerini karıştırabilir, Carla Ruiz modelleri hakkında küçük bilgiler toplayabilirsiniz.

Bir Yorum

  1. Bade söyledi:

    Sık kullanılanlara eklenesi bir moda blogu yaratmışsınız tebrik ederim.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*