Yine vazgeçilmezler arasında yer alan parfüm markası Calvin Klein en çok satılanlar arasında bir ürünü daha yer almakta. Calvin Klein Euphoria Intense  edt spray men adlı parfüm tüm erkek ciltlerine göre olmasının yanı sıra yoğun koku barındıran haznesiyle çok ilgi görmekte. Erkeklerin bu zengin ve derinlemesi koku akışı sağlayan parfüme ilgisi oldukça fazla oldu.

Calvin Klein Euphoria Intense

Cesur duygular yayan kokusu ile yeni özel formüllü Calvin Klein Euphoria Intense  tam cesur erkeklere göre. Euphoria men intense kullananlara ve kullanan kişilerin etrafındaki kişilere egzotik, seksi duygular uyandırmakta. Entrika ve  gizemli hava yapısı yayan parfüm oryantal amber kokusuyla yapılmıştır.

Üst notada: Biber Zencefil Kokyetli, Yağmur Suyu Akoru, Soğuk Sudachi

Orta notada: Siyah Fesleyen, Sedir Ağacı Yaprakları, Hidroponic Adaçay

Alt notada : Ladin reçinesi, Vetiver, Koyu Renk Ağaçlar, Lavanta Sarı Sakızı, Patchoul, Solid Amber bitkilerini içermektedir.

Cilt tipine uygun parfüm olma seçeneği her zaman göz önünde bulundurmalı ve bu koşula göre parfüm seçilmelidir. Parfüm seçerken dikkat etmeniz gereken husustan biri de sahte olup olmamasıdır. Zaten kaliteli marka parfümler kokusunun ağırlığından kendini belli eder bu detay her zaman aklınızda bulunmalı ve bu kurala göre parfüm seçmeniz size yarar sağlamaktadır.

Bir Yorum

  1. Alvina söyledi:

    Yazılarınız aranızda Parfüm yazıları favorim!

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*