Tesettür giyim de sıklıkla kullanılan parçalar genel olarak açık bayanların da tercih edebildiği model ve tasarımlara ev sahipliği yapıyor. Tunikler bu anlamda en başta akla gelen parçalardır. Tunik kullanımı her bayanın tercih edebileceği tasarımları ile dikkatleri üzerine çekerken Caddezar tesettür giyimin önce gelen markalarını kendi bünyesinde birleştirerek online alışverişte bayanlara mutlak bir kolaylık sağladı.Caddezar tunik modelleri ile farklı giyim stiline hitap eden birçok tasarımını caddezar.com adresinde sizlere sunuyor.

tunik

tunik

Caddezar Tunik Modelleri ve Markaları

Tunik genel olarak tesettür giyim de tercih ediliyor gibi görünse de çoğu bayanın kullanımına uygun olan modelleri ile çokça kullanılan giyim parçaları arasındadır. Bu giyim parçaları kimi zaman kombinasyonunuzun star parçası haline gelirken kimi zaman sadece kombinasyonunuza uyum katan detaydır.

Caddezar birbirinden farklı desenlere sahip olan tunik modellerini ayrıca değişik renk ve renk tonları ile sizlere sunuyor. Model olarak da ürün çeşitliliğine sahip olan modeller zincir aksesuarları, işlemeleri ile oldukça göz alıcı tasarımlara sahiptir.

Tuğba &Venn, Kayra, Loreen, Nihan, Aramiss, Armine, Mileny, Zenay, Nk By Korkut, Selam, Avenna, Zernişan, Gippe gibi daha birçok markanın yanı sıra özel tasarımları da Caddezar adresinde bulabilirsiniz.

Mevsimlik olarak kullanabileceğiniz tasarımların yanı sıra şifon kumaşlar ve ince kumaş seçenekleri ile yaz ayrında da değerlendirebileceğiniz farklı seçeneklere ulaşmanız mümkün.

tunikler

tunikler

Tek renk parçaların yanı sıra desenli modeller de sitede yerini alırken renklerin uyumundan yakalanan tasarımlarda sizlerin beğenisine sunuldu.

Günlük yaşamda ve iş hayatında rahatlıkla kombin oluşturabileceğiniz parçalara sahip olan koleksiyonda ayrıca özel davet ve organizasyonlarda da değerlendirebileceğiniz ürünlere yer verildi.

Bu birbirinden özgün ve özel olan ürünlere uygun fiyat aralıkları ile sahip olmanın yanı sıra Caddezar’ ın sizlere sunduğu diğer avantaj ve ayrıcalıklardan anında faydalanmak için sitey ücretsiz üye olabilirsiniz

5 Yorum

 1. Figen söyledi:

  Moda yazılarınızı inceliyordum, Caddezar Tunikleri konunuza denk geldim, dikkatimi çekti. Her yazıda böyle bol resim ekliyor musunuz?

 2. Fatoş söyledi:

  Metindeki kıyafetlerin genellikle sokak modasına uyanlar için güzel olacağını düşünüyorum. Sizlerin düşüncesi nedir?

 3. Andaç söyledi:

  Sayfanızdaki Özel Tasarım Kombinler süper sanki

 4. Adile söyledi:

  ilkbaharda bu tasarımlar mezuniyet programında güzel durur mu

 5. Ahlem söyledi:

  Moda ile ilgili çok fazla akademik yazı analiz ettim ancak bu kadar iyisini ilk defa görmüş oldum.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*