Erkekler kendilerine özgü müthiş kokulara bayılmakta. Son zamanlarda en çok satan ürünler arasında yer alan Bvlgari Aqua p.homme edt spor, şık tasarımlı şişesi ve hoş kokusuyla tüm erkeklerin gözdesi konumunda yer almakta.

Bvlgari Aqua Erkek Parfüm

Parfüm seçiminde her zaman titiz olmalı ve doğru seçim yapmalıyız. Tabi parfümün kokusu kadar görünümüde çok etki yaratmaktadır. 100ml lik hacimi bulunan Bvlgari marka parfüm kişiye canlı derin ve erkeksi duygular içeren bir havaya sokmaktadır. İçeriğinde tamamen hafif ağır olmayan içerikte bitkiler bulundurmaktadır.

Parfümün notaları Portakal, Mandalina, Lavanta, Posidonia özlerinden oluşmaktadır.

Ter kokusu hiç kimse tarafından hoş karşılanmaz temizliğinize koruma katan özellikteki Bvlgari Aqua Marine adlı parfüm tam size göre. Çeşitli kokular içeren bir çok Bvlgari parfüm gibi Aqua’da en çok satanlar arasına yerleşmeye hak kazanmış durumda. Her zaman hoş kokmak ve kokunuzun çekiciliğinin etrafını sarmak istiyorsanız Bvlgari Aqua parfüm tam size göre.

Bir Yorum

  1. Afitap söyledi:

    Moda blogu açmanın popüler olduğu dönemlerde işini hakkını vererek yapan ender moda bloglarındansınız. Böyle devam etmeniz dileğiyle…

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*