Büyük bedenli bayanlar özellikle kıyafet seçiminde daha dikkatli olmalı. Kilo sorunu olan yerleri saklamalılar. Büyük beden kıyafetler özellikle beden tiplerine uygun kıyafeti seçmeli. Eskiden siyah giyilirken şimdi istedikleri renk tonlarını giyebilirler. İstediğiniz renk tonlarıyla uygun kombine yapmanız mümkün.

büyük beden elbise

büyük beden elbise

Büyük Beden Kıyafetler ve Uygun Renk Tonları

Güzel kombineleri uyum içerisinde yaparak kilolu bayanlar da kendilerini daha şık hissedebilir. Sorunlu olan yerleri farklı renk tonlarıyla ya da V kesimli kıyafetlerle kapatabilirsiniz.

büyük beden

büyük beden

Dar ve özellikle üzerine yapışan kıyafetleri tercih etmemeleri gerekir. Küçük desenli kıyafetler daha zayıf sizleri gösterir. Uzun çizgili ve bol kıyafetler boyu da uzun gösterir.

büyük bedenler

büyük bedenler

Vücut tipinizi iyi seçmeli ve kilonuza göre uygun kıyafetleri belirlemelisiniz. Renk tonları ve desen tonları uyumu ile kendinizi harika hissedeceksiniz. Tarz seven bayanlara özel kıyafetler her zaman herkesi daha güzel gösterir.  Modern kıyafetler özellikle bu sezon canlı renkleriyle her bedene hitap edecek güzelliklerde. Şık olmak ve güzel görünmek her zaman her kiloda mümkün.

5 Yorum

 1. Funda söyledi:

  Sitenizin acaba instagram hesabı var mı?

 2. Adile söyledi:

  Bu resimler mükemmel, nereden alınabilir

 3. Çise söyledi:

  Web sayfanızdaki birçok yazıyı baştan sona inceledim, sizi takdir ediyorum. Özellikle Bayan Giyim kategorisindekiler favorim.

 4. Behrem söyledi:

  Bu resimler fevkalade, bu kombinler hangi firmada var

 5. Berceste söyledi:

  Muş’da bu kombinlerin satıldığı yer neresi, sonraki çarşamba büyük bir alışveriş çılgınlığı yapmayı planlıyorum.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*