İnsan sağlığı ve güzelliği için bütün mucizeler doğada saklı. Tabiatın en hayranlık uyandıran parçalarından biri ise arılar ve onların mucizevi ürünleri. Sağlık için çok faydalı olduğunu bildiğimiz arı sütünün cilt içinde inanılmaz etkilere sahip olduğu kanıtlandı. Burt’s Bees, bu mucizeyi kullanarak içeriğinde arı sütü bulanan bir gece kremi geliştirdi. Bilmeyenler için Burt’s Bees markası hakkında biraz bilgi verelim.

Burt's Bees Arı Sütlü Krem

Burt’s Bees, ülkemizde henüz daha çok yeni ancak Amerika’da çok popüler bir marka. Bütün ürünleri %100 doğal ve yan etkisiz. Birçok bakım ürününü en doğal hallerinde Burt’s Bees’te bulabilirsiniz. Burt’s Bees, koruma, yenileme ve güzelleştirmeye yönelik birçok ürüne sahip.

Ünlü markanın en yeni ürünlerinden biri ise Burt’s Bees Radiance Night Cream. Arı sütlü formül vitamin ve mineral yönünden de oldukça zengin. Cildi besliyor, gençleştiriyor, ışıltı kazandırıyor ve koruyor.

2 Yorum

  1. songül söyledi:

    Burt’s Bees markasını ilk defa sizin sitenizde okudum. içimden denemek geldi ve aldım fakat yazmış olmak için yazmıyorum gerçekten ama ben çok beğendim. arı sütlü gece kremini kesinlikle tavsiye ediyorum.

    • sema söyledi:

      tesekkurler yorumun icin songul…

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*