Burberry son zamanlarda bayanlara özgü çıkarmış oldugu parfümlerin yanı sıra erkekler içinde klasiklesecek parfumler uretmeye devam ediyor 🙂

Burberry Men Classic isimli parfüm ile erkeklerin klasik zamana hükmünü içeren bir hava katmakta. Her zaman için klasik tarzda parfümler günlük hayatımızda oldukça kullanılmakta.

Burberry Men Classic

Şeffaf renkli cam şişesi ile oldukça hoş ve sadelik barındıran 100 ml lik şişe hacmi ile oldukça beğenilen parfüm ust notalarında Bergomot, Lavanta, Kekik ve Nane , orta notalarında, Sandal ağacı ve Sardunya, alt notalarında ise Kehribar ve Sedir ağacı bitkileri içermektedir. Burberry Men Classic parfüm ile zamanın ötesinde bir konuma sürükleneceksiniz.

Burberry Classic erkek parfümü oldukça kullanışlı ve erkeklerin vazgeçilmez parfüm koleksiyonları arasında bulundurdukları içerik yapısı karışık ve hafif etki yaratan kokuya sahip yapıdadır. Lavanta içerdiğinden dolayı her zaman hafif hoş ortam havası içerisinde sade zamanın akışının ilerlediği ve rahatlatıcı etkiye sahip olan parfüm sayesinde kendinizi zamanınakışına ve rahatlamaya bırakın.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*