Kış aylarında hem modayı takip edip, hem de üşümeden giyebileceğiniz yeni tasarımlar kendisini gösterecek. Aslında her yıl olduğu gibi bu yılda, kış aylarında ne giyeceğim telaşına, sonbahara aylarında başlanıyor. Kış modası hazırlıkları, sonbahar aylarında başlıyor diyebiliriz.

Bu Kış Giyilebilecekler

Bu Kış Giyilebilecekler

Kış Modası Tercihleri

Bu kış sezonunda da soluk renkler moda tercihleri arasında yer alıyor. Yaz aylarında giyilen rengarenk kıyafetlerin yerini, daha az renk seçeneği olan ve daha sade kıyafetler alacak. Geçen sezon olduğu gibi bu sezonda değişen pek bir şey yok.

Bu Kış Giyilebilecekler

Bu Kış Giyilebilecekler

Her sene kış aylarında nerede ise klasikleşmiş tercihlerden bir tanesi olan, kot pantolonlar ve skinny jeans tarzı pantolonlar, bu sene de kış aylarında en çok tercih edilen kıyafetler arasında yer alıyor.

Özellikle genç bayanlar tarafından tercih edilen ve kot pantolonların üzerine kombin yapabileceğiniz, blazer ceketlerde kış aylarında giyilebilecek kıyafetler arasında.

Bu Kış Giyilebilecekler

Bu Kış Giyilebilecekler

Bütün bu kıyafetlerin yanı sıra, ayakkabı seçimi de önem kazanıyor. Düz ve sade renklere sahip, süet tarzı ya da kışlık babetler de bu kıyafetlerin altına giyilebilecek tarzdan ayakkabılardandır.

Bir Yorum

  1. Güner söyledi:

    Doğru bakış açılarınız var, güzel kombin önerileriniz oluyor. Tebrikler.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*