İlkbahar ayları yaklaşırken kuşkusuz her birimizin için kıpır kıpır oluyordur. Baharın gelmesine paralel olarak renklerde de bir açılma söz konusu. Tabii ki de olacak 2017’de ilkbahar aylarında birçok kişi sarı rengini tercih edecek.

sarı renk kıyafetler

sarı renk kıyafetler

Sarı ve sarının tonları modanın bu sene ön plana çıkardığı renklerden bir tanesi. Mesela hardal ve safran rengi çantalarda, sandaletlerde, elbiselerde, takılarda, ayakkabılarda ve eteklerde sıklıkla karşımıza çıkacak gibi duruyor. Sarı moda olunca biz sizlere bu yazımızda sarıyı nasıl kombin gerektiğini anlattık.

puantiyeli sarı kombinler

puantiyeli sarı kombinler

 

Sarı İle Cıvıl Cıvıl

Sarının yanına en çok yakışan renklerden bir tanesi kuşkusuz ki siyah ya da beyazdır. Yani biz sizlere daha çok sarıyı siyah ve beyaz ile kombinlemenizi öneriyoruz.

sarı renk trendi

sarı renk trendi

Bu renkler ile sarıyı birleştirirseniz daha ciddi ve resmi bir görünüm elde etmiş olursunuz. Ama daha cıvıl cıvıl olmak istiyorsanız sarının yanında kırmızı, yeşil, pembe ve turuncu gibi renklerde tercih edebilirsiniz. Eğer ruhunuzda bir farklılık varsa sarı rengi dore ile birleştirmek mükemmel olur. Mesela sarı bir elbiseyle dore rengi ayakkabı kullanabilirsiniz.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*