Dünyaca ünlü pop star Britney Spears, şarkı söyleme konusundaki yeteneğini şimdilerde oldukça farklı bir alanda da göstermeyi hedeflediğini ortaya çıkardığı koleksiyon ile de göstermiş oluyor. Britney Spears iç çamaşırı koleksiyonu yapılan bir etkinlik ile moda severlere tanıtıldı ve satışı için de geri sayıma başlandı.

Britney Spears İç Çamaşırı

Britney Spears İç Çamaşırı Koleksiyonundaki Seksilik

Kadınların her zaman seksi görünmesini isteyen Spears, bunun için de daha öncesinde görülmemiş tarzda bir koleksiyon ortaya çıkartmaya özen gösterdi. Ancak Britney Spears iç çamaşırı koleksiyonu yalnızca seksilikleri ile ortaya çıkmıyor. Bunun yanı sıra koleksiyon içerisinde bulunan her ürün oldukça rahat ve giyildiği zaman vücudu tam anlamıyla kavrıyor.

İç giyim denildiği zaman akla gelen tüm ürünleri yeniden düzenleyerek koleksiyonuna katmış olan Spears’in koleksiyonu, daha satışa sunulmadan büyük bir ilgi gördü. Eylül ayı itibari ile satışa sunulacak olan bu koleksiyon sayesinde kadınlar artık yalnızca dış görünüşleri ile değil aynı zamanda iç giyimleri ile de kendilerini diledikleri her zaman güzel hissetmeyi başaracaklar.

Etiketler:

Bir Yorum

  1. Tülay söyledi:

    Hep bu şekilde devam edin, harika yazılar yayınlıyorsunuz. Modeller çok güzel.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*