Dünyaca ünlü pop star Britney Spears, şarkı söyleme konusundaki yeteneğini şimdilerde oldukça farklı bir alanda da göstermeyi hedeflediğini ortaya çıkardığı koleksiyon ile de göstermiş oluyor. Britney Spears iç çamaşırı koleksiyonu yapılan bir etkinlik ile moda severlere tanıtıldı ve satışı için de geri sayıma başlandı.

Britney Spears İç Çamaşırı

Britney Spears İç Çamaşırı Koleksiyonundaki Seksilik

Kadınların her zaman seksi görünmesini isteyen Spears, bunun için de daha öncesinde görülmemiş tarzda bir koleksiyon ortaya çıkartmaya özen gösterdi. Ancak Britney Spears iç çamaşırı koleksiyonu yalnızca seksilikleri ile ortaya çıkmıyor. Bunun yanı sıra koleksiyon içerisinde bulunan her ürün oldukça rahat ve giyildiği zaman vücudu tam anlamıyla kavrıyor.

İç giyim denildiği zaman akla gelen tüm ürünleri yeniden düzenleyerek koleksiyonuna katmış olan Spears’in koleksiyonu, daha satışa sunulmadan büyük bir ilgi gördü. Eylül ayı itibari ile satışa sunulacak olan bu koleksiyon sayesinde kadınlar artık yalnızca dış görünüşleri ile değil aynı zamanda iç giyimleri ile de kendilerini diledikleri her zaman güzel hissetmeyi başaracaklar.

Etiketler:

5 Yorum

 1. Tülay söyledi:

  Hep bu şekilde devam edin, harika yazılar yayınlıyorsunuz. Modeller çok güzel.

 2. Fatoş söyledi:

  Muğla’da bu kombinlerin satış noktası neresi, bir sonraki pazar büyük bir alışveriş çılgınlığı yapmayı planlıyorum.

 3. Fazilet söyledi:

  İç Giyim hususunda birçok post analiz ettim ama bu kadar iyisini ilk defa görmüş oldum.

 4. Gülsen söyledi:

  Britney Spears İç Çamaşırı Markası isimli yazıyı en baştan son cümleye kadar hayranlıkla okudum, inanılmaz bilgiler var.

 5. Çise söyledi:

  kırmızı stiller ilişkili incelemeler okumak istiyorum

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*