Son zamanların trendlerinden boyfriend gömlek artık bayanlar tarafından şıklığın sembolü olmuştur. Adının boyfriend gömlek olması erkeklerin kullanabileceği gömlek anlamına gelmiyor. Bayanlar tarafından erkeksi gömlekler giyip altına bir Jean pantolon veya bir etek ile kombine yapılması, bayanlar tarafından oldukça popüler olması, bayanları bu tip kıyafetleri giymeye teşvik ediyor.

Boyfriend Gömlek

Boyfriend Gömlek Nasıl Giyilir?

Bayanlar tarafından genellikle bir Jean pantolon eşliğinde kullanılması ve doğal görünüm elde edilmesi açısından oldukça popülerdir. Etek ile kombine yaptığınızda ise altına topuklu ayakkabı ile şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Pantolon gibi bir diğer popüler kullanım şortladır. Şortla kullanım kadınsallığı ön plana çıkararak, bir çanta veya bir aksesuarla tamamlayabilirsiniz. Düğümleyerek de kullanabileceğimiz boyfriend gömlek kullanıcıları tarafından adeta günlük yaşamda her zaman giyebileceğiniz bir eşya olarak bize sunuluyor ve son olarak deri pantolonla kombinleyebiliriz.

Satışı açısından her yerde bulabileceğimiz gibi her ortamda giyebilmesi olanağı ile kullanıcıları tarafından mükemmel bir seçenek olarak karşımıza çıkıyor. Fiyat açısından her kesim insanın alabileceği bir eşya olarak cazip geliyor.

 

Etiketler:

5 Yorum

 1. Afitap söyledi:

  Stil yazılarınız ile gönlümde taht kurdunuz. Uzun süredir sıkı bir moda blogu arıyordum.

 2. Belemir söyledi:

  Makalenizdeki kombinlerin genel olarak sokak modasına uyanlar için güzel olacağını düşünüyorum. Bu konuda sizlerin düşüncesi nedir?

 3. Arya söyledi:

  bordo renkler incelemeler görmek isterim

 4. Adel söyledi:

  Sitenizdeki incelemeleri sürekli inceliyorum. Cidden yazdığınız her makale özgüvenimi artırıyor. Artık kendime daha fazla güveniyorum.

 5. Gülçin söyledi:

  soğukta bu tasarımlar mezuniyet programında tercih edilebilir mi

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*