Hugo Boss’tan yeni bir parfüm geldi, BOSS Nuit Pour Femme. Kendine güvenen kadınlar için yaratılan bu parfüm, son derece etkileyici bir kokuya sahip. Sofistike, zarif, modern ve kesinlikle çok şık. Belki de şık bir akşam yemeğinde partneri etkilemenin gizli bir yolu. Parfümün reklam yüzü ise güzel yıldız Gwyneth Paltrow.

BOSS Nuit Pour Femme

 

Parfüm aldehitler ve şeftalinin tazeleyici ve ışıltılı notaları ile başlıyor. Kalp feminen beyaz çiçekler, yasemin ve şehvetli menekşe, dipte ise baz kristal yosun ve sandal ağacı yer alıyor. 

Üst notalarda: aldehitler, şeftali 
Kalp: yasemin, menekşe, beyaz çiçekler 
Taban: kristal yosunu, sandal ağacı

BOSS Nuit Pour Femme parfüm 200 ml vücut losyonu ve 200 ml duş jeli ile birlikte, 30, 50 ve 75 ml Eau de Parfum olarak üretildi.

5 Yorum

 1. ecem söyledi:

  Güzel bir karışım olmuş elimde bulunmadığı için mutsuzum şu an

 2. Almila söyledi:

  Samsun’da sayfanızda yer verdiğiniz tasarımların bulunabileceği yer neresi, sonraki cumartesi büyük bir alışverişe gitmeyi planlıyorum.

 3. Amara söyledi:

  Parfüm alanında bir hayli fazla makale analiz ettim fakat bu kadar emek vereni ilk defa gördüm.

 4. Ceyla söyledi:

  Blogunuzda olan incelemeleri her daim özümsüyorum. Gerçekten yazdığınız her makale özgüvenimi artırıyor. Artık daha kolay kararlar alıyorum.

 5. Berceste söyledi:

  Yazınızdaki parçaların ağırlıkta klasik giyinmeyi sevenler için yakışacağını düşünüyorum. Sizlerde bana katılıyor musunuz?

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*