Bayanların ayakkabı tutkusunun olduğu bir yerde, hiçbir şey bayanların ilgisini çekemez… Kış dönemi geldiğinde giymeniz gereken ayakkabılarınızı çıkartıp, yaz sezonuna ait ayakkabıları ise ortadan kaldırmalısınız. Kışın giyeceğiniz ayakkabı modellerinden biri de binici botu olacaktır. Ayağınızın değerini ilerleyen yaşlarda anlamak yerine, genç yaşlarda giyeceğiniz ayakkabılarla önem vererek değerini de en iyi şekilde göstermiş olabilirsiniz. Ayaklarınızın rahatlığı önemlidir ve bu yüzden satın alacağınız trend ayakkabılarda da rahatlığını bulun.

binici botu

binici botu

Kısa botlar ya da bot ayakkabılar dışında tercih edebileceğinizi binici botların genel olarak hizası, diz hizasındadır. Ve aynı zamanda bu modelde ki botların topuksuz olduğu da bilinir… Fakat yeni sezonla birlikte hem zımbalı hem topuklu hem de bağcıkla yapılmış modellerine ulaşmak mümkün…

Diz Üstü Binici Bot Modelleri

kahverengi binici botu

kahverengi binici botu

İlk başta diz hizasında üretilmiş olan binici botlar, günümüzde moda dünyasında gelişimiyle beraber diz üstü de üretilmeye başlandı. Sizlerde diz hizası yanı sıra diz üstünde ki binici botu modellerini araştırabilir ve seçimlerinizi karşılaştırma yaparak deneyebilirsiniz.

klasik binici botu modelleri

klasik binici botu modelleri

Pantolonlarınızın paçalarını kurtarabilmek adına kış sezonunda çamur olmaması için çizmeleri deneyebilirsiniz. Burada da deneyebileceğiniz binici botlarla harika bir stil yakalamış olabilirsiniz.

Kışın Hayat Kurtaran Çizme Modelleri

yeni binici botu modelleri

yeni binici botu modelleri

Bir tür çizme olarak görülen binici botlarıyla beraber siz de tarzınızı yakalayın. Boyunuz uzunsa eğer, topuklu ayakkabılara hiç gerek kalmadan bu botları tercih ederek, hem yeni sezonda yepyeni ayakkabı trendi ayağınızda dener hem de istediğiniz tarzı kendinize sunmuş olabilirsiniz.

Bir Yorum

  1. Beltun söyledi:

    Ayakkabı alanında birçok makale inceledim ama bu kadar emek vereni ilk defa gördüm.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*