Şimdilerde adı, kokusu ve tanıtımlarıyla çok konuşulan Beyonce Heat, ünlü yıldız Beyonce’a ait. Bu Beyonce’un ilk parfümü. Piyasaya ilk 2010 şubat ayında çıkan parfüm ilk bir saat içinde 72,000 satıldı. Bir ayda birkaç milyon dolar kazandıran Beyonce Heat satış rekorları kırıyor.

Beyonce Heat Parfüm

Beyonce’un çeşitli sahne performanslarından esinlenerek hazırlanan parfümün adı bu yüzden “ATEŞ” ve bu yüzden kırmızı. Aynı zamanda kırmızı renk Beyonce’un en sevdiği renk. Beyonce, kendi parfümü için “Bu koku benim ilk kokum ve sonsuza kadar onu seveceğim, sizinde  istediğiniz bu emin olun!” ifadesinde bulundu.

Kısacası Beyonce kendisi gibi ateşli ve seksi bir parfüm çıkarmış. Bu ateşli parfümü  sadece seksi bir aksesuara sahip olmak isteyenler değil, Beyonce severlerde sahip olmak ister. Çünkü; Beyonce böyle kokuyor.

Beyonce Heat Parfüm İçeriği

Beyonce Heat EDT kırmızı vanilya, orkide, manolya, neroli, şeftali, baz sekoya ağacı, tonka, amber, badem, misk, krem hanımeli birleşiminden yaratıldı. Parfümün içeriğinde ki en büyük sır; Beyonce’un kendi ateşi.

5 Yorum

 1. Namfon söyledi:

  bulunmayanı bulmak güzel olanı zaten değilmi tuçem, valla herkese kapım sonsuza kadar açık

 2. Fatma söyledi:

  Yazınızdaki özellikle dördüncü resim süper duruyor

 3. Alpike söyledi:

  İnceleme metninizdeki kombinlerin daha çok sokak modasına uyanlar için hoş olacağını düşünüyorum. Siz ne düşünüyorsunuz?

 4. Cangül söyledi:

  İnceleme yazınızda yer alan üçüncü modeli ablama satın almak istiyorum. siz olsanız onu alır mıydınız

 5. Behrem söyledi:

  1 sayılı görsel hoş

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*