Spor şıklık akımı bu yıl da devam ediyor. Spor giyinmek denilince akla ilk gelen şey spor ayakkabılar hiç kuşkusuz. Normalde spor giysiler ile kombinlemeye alışkın olduğumuz spor ayakkabılar son yıllarda her tür kıyafetin tamamlayıcısı olmaya başladı. Hal böyle olunca çeşit çeşit, renk renk spor ayakkabılar üreterek ürün yelpazesini genişletmek isteyen üreticiler kolları sıvadı.

Özellikle sarı, pembe, yeşil, mavi ve turuncu neon renklerin hâkim olduğu gökkuşağı görünümündeki ayakkabılar çok tutuldu. Bu renkliliğin 2014‘te tamamen sona erdiğini söylemeyiz ancak yerini büyük ölçüde beyaz spor ayakkabılara bıraktı.

Tenisçi ayakkabılarını andıran beyaz spor ayakkabıların çeşitli modellerini Nike, Puma, Adidas, Tiger gibi markaların koleksiyonlarında bulmak mümkün. Dar paçalı bir Jean üzerine sade bir tişört ve minimalist tarzda kaşe kabanlarla kombinlendiğin de hem spor hem de şık, deri taylar, feminen elbiselerle kullanıldığında son derece şık ve havalı duran beyaz spor ayakkabıları, yaz – kış çok fazla göreceğiz gibi görünüyor.

Bir Yorum

  1. Güldem söyledi:

    Stil yazılarınızı çoğaltın!

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*