beyaz-gomlek-trendi

Gardırobumuzun vazgeçilmez parçası olan beyaz gömlekler tekrar göz önünde olacak. Her vücut tipine uygun kesim ve modellerin olduğu bu eskimeyen moda da her sezon yeni bir tarz yaratılıyor. Ve bu sezonda klasik tarzda ki gömleklerin yerini radikal ve çılgın beyaz gömlekler alıyor.

beyaz-gomlek-bayan

Yeni sezon da asimetrik ve abartılı klasik modellerin daha çok tercih edilecek olmasının yanında klasik modellerde yine vazgeçilmezimiz olacak. Beyaz gömleklerimizle her zaman kullanabileceğimiz duruma göre şık ya da spor-rahat kombinler elde edebiliriz.

beyaz-gomlek-modelleri

Tabi ki diğer sezonlarda ki gibi beyaz gömleklerimizi kombinleyebileceğimiz  yegane parça siyah renkte ki etek ya da pantolonlar olacaktır. Ancak bu sezon beyaz gömleklerimiz mutlaka şaşırtıcı bir unsur taşımalı ve siyah pantolonlarımız da yüksek belli olmalı!

Bir Yorum

  1. Başak söyledi:

    Marble&aCo. Isimli yeni bir gömlek markası çıktı. Sadece beyaz bayan gömlekleri yapıyorlar ve sadece koton kullanıyorlar. Bu arada gömleklerin içinde overlok göremezsiniz. İngiliz dikişi denilen teknik ile dikilmiş… Nebahat çehre tarzı diyebiliriz:)

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*