Kedi gözü makyajının 60’lı yıllarda kullanılan yoğun ve kalın kuyruklu versiyonunun aksine, Golden Rose Style Liner Metallic 7 numaralı ürünü etkileyici rengiyle makyajınızı farklılaştırıyor, gözlerinize mücevher değerinde ışıltılar katıyor.

Gözleri belirginleştiren, göz rengini dikkat çekici hale getiren kedi gözü makyajını, beyaz eyeliner ile yapmaya ne dersiniz? Son yılların makyaj trendlerinde 60’lı yılların esintisini getiren stiller, göz makyajına da yansıyor.

Ürün çeşitliliği ile renkli kozmetik trendlerini yakalayabileceğiniz Golden Rose Style Liner Metallic Serisi’nde yer alan parlak beyaz renk ile “kedi gözü” çekiciliğini yakalayabilirsiniz..

Golden Rose Style Liner Metallic serisindeki 7 numaralı gümüş renkli eyeliner ile kirpik diplerinizden başlayıp, gözünüzün dışına doğru ince bir çizgi çizin. Ardından göz bitiminden kaşlarınıza doğru hafif bir kuyruk çekin. Göz hatlarınızın daha da belirgin olması için kaşlarınızın altına beyaz far sürerek, göz makyajınızı tamamlayabilirsiniz.

Etiketler:

5 Yorum

 1. Çisil söyledi:

  web siteniz tablet uyumlu mu

 2. Ceren söyledi:

  Bu Kombinler inanılmaz bana göre

 3. Behrem söyledi:

  Yukardaki tasarımlar mükemmel, satılıyor mu bunlar

 4. Fehime söyledi:

  Makyaj hususunda baya bi post inceleme altına aldım ama böylesini ilk defa görmüş oldum.

 5. Gülçin söyledi:

  Modacinim blogunuzdaki birçok yazıyı heyecanla göz attım, sizi takdir ediyorum. Özellikle Makyaj bölümündeki makaleler favorim.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*