Yeni sezon ürünleriyle özellikle bayanların ilgisini çeken Bershka 2014 modelleriyle sıcak ve soğuk ilkbahar havasında en uygun ceketleriyle ne terletip ne de üşütüyor. Birbirinden güzel renk ve tasarımlarıyla her bayanın zevkine hitap eden Bershka bu yılda sıra dışı tasarımlarıyla göz dolduruyor.

Bershka Ceket 2014

Bershka ceket modellerinin üretiminde polyester, pamuk, elastan ve akrilik tarzı kumaşlar kullanıyor. Ceketlerin iç ve dış astarlarında modele bağlı olarak 3 farklı kumaşta kullanılabiliyor. Uzun yaka, normal yaka ve sivri yaka modelleriyle birlikte fermuarlı ya da düğmeleriyle 2014 modasının ruhunun en iyi şekilde yansıtıyor.

2014 Bershka Bayan Ceket

Bershka Renk Skalası

Bayan ceket modellerin daha çok pastel ve yumuşak tonlara sahip renkleri kullanan Bershka siyah, beyaz, pembe ve pudra renklerini kullanmış. Gece kıyafetlerine ya da günlük spor giyim tarzına sahip kişilerin oldukça şık duran Bershka ceket modelleri böylece her ortamda kullanılabiliyor.

Bel yapısını tamamıyla kavrayan, uzun kollarıyla birlikte, iri düğmeleri ve diyagonal hatlara sahip fermuarla diğer ceketlerden farkını ortaya Bershka bu sayede 2014 yılının en şık ceketlerini üretiyor.

Etiketler:

5 Yorum

 1. Fehime söyledi:

  Ünlülerin düğünleri ile ilgili yazı olunca bana haber verir misiniz, adım Fehime.

 2. Çıgıl söyledi:

  Sitenizdeki yazıları sürekli hafızama kazıyorum. Açık olmak gerekirse bize aktardığınız her makale özgüvenimi artırıyor. Artık daha kolay kararlar alıyorum.

 3. Güneş söyledi:

  Bayan Giyim ile ilgili birçok inceleme inceleme altına aldım ancak bu şekilde detaylısını ilk kez gördüm desem yalan olmaz.

 4. Günay söyledi:

  Bu modeller müthiş, satılıyor mu bunlar

 5. Gülpembe söyledi:

  Bayan Giyim ile ilgili birçok akademik yazı analiz ettim ancak böylesini ilk defa gördüm.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*