Yılın başından itibaren magazin dünyasında en fazla konuşulan konuların başında Beren Saat ve Kenan Doğulu’nun evliliği geldi. Yıl boyunca attıkları her adım takip edilen çift ilk olarak basına duyurdukları tarihte evleneceklerini söyleseler de daha sonrasında bu tarih 29 Temmuz’a ertelendi. Tarih yakınlaşana kadar hiçbir detayı insanlar ile paylaşmayan çift, düğüne çok az bir süre kalmışken az da olsa bazı detayları hayranlarına göstermeye başladı.

Beren Saat Gelinliği

Beren Saat Mira Zwillinger İşbirliği

Düğünden kısa bir süre öncesinde başlamış olduğu gelinlik provalarını sosyal medya aracılığı ile hayranlarıyla paylaşan Beren Saat’in gelinliği, modacı Mira Zwillinger imzası taşıdığı belirtildi. İpek şifondan hazırlanmış olan gelinlik tek omuzlu ve oldukça sade bir yapıya sahip.

Organza ve dantel kumaşlar ile süslenmiş olan gelinlik flu bir görüntü ile dahi paylaşılsa bile üzerinde olan el işçiliklerinin kalitesi rahatlıkla görülebiliyor. Oldukça romantik bir şekilde planlanan düğüne uygun bir gelinlik olarak da görülebilen bu model sayesinde Beren Saat unutamayacağı bir düğüne imza atmış oldu.

Etiketler:

Bir Yorum

  1. Gülsen söyledi:

    Moda Haberleri yazılarınızı özellikle yakından takip ediyorum elinize sağlık.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*