Moda dendiğinde akla hep büyükler gelse de miniklerin de bir moda dünyası var. Minikleri de unutmayan değerli markalar var. İşte bu markalardan birisi de Benetton. 2017 yılı için özel olarak hazırlanmış olan koleksiyon dahilinde beğeniye sunulan yeni tasarım pantolonlar mevcut. Benetton çocuk pantolon modelleri 2017 serisini biz de sizler için bir incelemeye almaya karar verdik.

benetton yeşil erkek çocuk pantolonu

benetton yeşil erkek çocuk pantolonu

Benetton, modanın ve stilin yaşı olmadığını 2017 sonbahar kış koleksiyonu ile bir kez daha ispatlıyor. Küçük kumaşların çılgın imajlara dönüşebildiğini tasarımlarıyla gösteren Benetton önümüzdeki sezonlar içinde çocuklara, büyüklerinin kesinlikle çok kıskanacağı bir koleksiyon hazırlamış.

benetton çocuk koleksiyonu

benetton çocuk koleksiyonu

benetton erkek çocuk pantolonları

benetton erkek çocuk pantolonları

Çocukların tarzlarını belirlerken ilk yardımcıları olan Benetton’un bu konuda ki başarısı hiç kuşkusuz ki tartışılmaz. 2017’nin en şık çocuklarını Benetton’un giydireceğinin sinyalini marka bu koleksiyonla şimdiden veriyor. Minicik bedenlerde keşfedilen bu alışılmışın dışında tarzların öncüsü yakıştırmasını Benetton çok daha uzun yıllar başka bir markaya kaptırmayacak gibi duruyor.

benetton çocuk pantalonları

benetton çocuk pantalonları

Ayrıca Benetton 22017 sonbahar kış çocuk koleksiyonunda ki örgü hırkaların gösterişi minik boylarında da kaybolmamış. Örgüyü şirin ve atkı berelerinde de kullanan Benetton’un mevsimin olmazsa olmazı yağmurluklarıda markanın klasikleri arasında sayılabilir.

Kışa özel pantalon, etek, şortlarını kaşe ve yüksek yaka montlarıyla tamamlayan markanın minik erkeklerine özel deri ceketleri ise koleksiyonun en iddialı modelleri arasında sayılabilir.

2015 Benetton Çocuk 5

Benetton çocuk koleksiyonu 2017 içeriğinde şaşırtıcılık konusunda önüne hiçbir modelin geçemeyeceği model kotlarda ki şalvar kalıp. Bu senenin yetişkinlerine özel trendleri arasında sayılan şalvar kesim pantolonlar Benetton çocuklarında apayrı bir sevimlilikte durmuş.

5 Yorum

 1. Gökben söyledi:

  Özellikle sitenizdeki Çocuk Giyim yazılarını takip ediyorum. Gökben isimli yorumların çoğu bana ait, meraklı bir takipçinizim.

 2. Bağdagül söyledi:

  2017 yazılarınızı büyük bir heyecan ile takip ediyorum. Harika iş çıkartıyorsunuz.

 3. Fehime söyledi:

  yeşil renkler alakalı incelemeler görmek istemekteyim

 4. Gülriz söyledi:

  Yazınızdaki parçaların genellikle gençler için uygun olduğunu düşünüyorum. Bu konuda sizlerin düşüncesi nedir?

 5. Güldeste söyledi:

  Yazı İçeriğiniz süper kanımca

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*