Taze çiçek özlerinden oluşan ferah kokusuyla bu yazın vazgeçilmez parfümleri arasında yer alan “DKNY Be Delicious Fresh Blossom”… Greyfurt, siyah frenk üzümü ve güneşin olgunlaştırdığı kayısının parfümün kalbini oluşturan inciçiçeği, gül yaprakları ve yasemin ile birlikteliği ruhunuzu yeniler. Eğer ruhunuzu okşayan bu parfümün kokusunun teninizde daha da kalıcı olmasını istiyorsanız aynı ürünün duş jellerini ve vücut losyonlarını kullanmayı sakın unutmayın =)

Be Delicious Parfüm Cesitleri

“DKNY Be Delicious Fresh Blossom” un muhteşem kokusuna bir de avucunuzun içine uygun, elma şeklindeki şişesi sayesinde rahat ve kolay kullanımı eklenince bu parfümü yanınızdan ayırmakta zorlanacaksınız.

“DKNY Be Delicious Fresh Blossom” un yanında DKNY’ın en çok tercih edilen ve klasik olma yolunda ilerleyen diğer bir parfümü de ”DKNY Be Delicious”. Düzgün bir metal ve camdan elma şişesinde servis edilen bu koku rengi ve şişesinin de aklınıza ilk getireceği şey olan elma esansı ile egzotik çiçeklerin ve odun kokularının harmanlanması ile üretilmiştir.

Be Delicious Parfüm

DKNY’un diğer parfümlerine göre daha ağır bir kokusu olan “DKNY Delicious Night” enerjik, keskin ve uzun süreli kalıcı olma özelliği ile kadınlar için baştan çıkarıcı bir parfüm olarak tanımlanmaktadır. Özellikle katılacağınız gece davetlerinde kullanacağız bu parfümün etkileyici kokusu ile hafızalarda yer elde edebilirsiniz. 😉

Bayanlar için ve sınırlı sayıda üretilmiş olan “DKNY Red Delicious” ın ise çekici ve karşı konulmaz, çiçeksi meyveli bir kokusu var.

DKNY sadece bayanları düşünüp kokuları birbirinden farklı ve hepsi de gönlünüzü hoş tutan parfümler üretmemiştir. Bayları da düşünerek ürettiği “DKNY Be Delicious Red Men” büyük şehrin ve aşkın kokusu olarak tanımlanır. Konyak, rom ve safran çiçeğiyle çağladaki koyu ve acımtırak izlenim, mandalina çiçeği ve bergamot gibi farklı meyve aromalarıyla özdeşleşen bu parfüm erkeklerin vazgeçilmezleri arasında yer almayı çoktan hak etmektedir.

5 Yorum

 1. özlem söyledi:

  favori koku bence de “DKNY Be Delicious Fresh Blossom”. ferah kokusuyla gece gündüz her zaman rahatlıkla kullanabilirsiniz. şişesinin şekli ve pembemsi rengi ile çok şeker:)

 2. Moda Cini söyledi:

  Slm Ozlem, haklisin bu ara DKNY Be Delicious bayagi bir atakta gibi 🙂 herkes bu kokuyu kullanmaya basladi Fresh Blossom ise DKNY parfumun son harikasi gercekten kokusu etkileyici ancak fiyat olarak ayni seyleri soylemek zor, ama yinede bu kokuya icin deger diye dusunuyorum 🙂

 3. Fulden söyledi:

  Blogunuzda olan yazıları kaçırmadan inceliyorum. Samimi olmam gerekirse bize aktardığınız her detay özgüvenimi daha anlamlı hale getiriyor. Kendime olan inancım artık daha fazla

 4. Gülen söyledi:

  ilkbaharda bu modeller mezuniyet programında giyilebilir mi

 5. Fehime söyledi:

  Bu resimler müthiş, bu kombinler hangi firmada var

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*