Kendine has bir kıyafet tarzına sahip olan kadınlar her zaman bulunduğu ortamlarda dikkat çekmeyi başarırlar. Kombini tamamlamak için ayakkabıdan sonra en önemli aksesuar pek tabi ki bayan çanta parçalarıdır.

bayan çanta tasarımları

bayan çanta tasarımları

 

Bayan çanta modellerinde bu sene moda küçük kutu modeller ve nerede ise her kombin ile kullanabileceğiniz yumuşak deri çantalar yine çok moda ve trend. Ayrıca sırt çantalarını da unutmamak gerek. Farklı model ve renkleri ile birçok bayanda bu sezon sırt çantasını görebilirsiniz. Özellikle taba ve bordo renkleri sıklıkla karşınıza çıkacaktır. Hem spor hem şık bir görünüm oluşturmak için size de sırt çantası öneririz.

bayan çanta

bayan çanta

 

Çanta Seçimi Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Çanta kombinlerde en önemli parçalarındandır. Bu nedenle de çanta seçerken dikkatli ve kullanacağınız kombine uygun olan bir model tercih etmelisiniz.

çanta modelleri

çanta modelleri

 

Tarzınıza uygun olan şık bir tercih yapmak isterseniz ayna karşısında çanta duruşuna dikkat ediniz. Ayrıca vücut ölçülerinize uygun olan bir boyutta çanta kullanmalısınız. Mesela ince ve uzun iseniz  büyük boy yumuşak deri çantalar hoş duracaktır. Minyon iseniz büyük çantadan uzak durmanız gerek.

Bir Yorum

  1. Behrem söyledi:

    lacivert modeller ilişkili içerikler görmek isterim

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*