Genel olarak hafif şeyler giymeyi tercih eden bayanlar, özellikle bahar ve yaz aylarında tayt giymeye eğilim gösteriyor. Son yıllarda oldukça artan bir talep gören tayt modelleri de buna paralel olarak çeşitleniyor, pazarını genişletiyor.

Bayan Tayt Modelleri

Bayan Tayt Modelleri

Bugün hemen hemen her mağazanın vitrinlerini süsleyen tayt çeşitlerine baktığımız zaman da renk ve desen konusunda bir hayli gelişme yaşandığını fark edebiliyoruz.

Bayan Tayt Modelleri

Bayan Tayt Modelleri

Bayan Tayt Kombinleri

Eğer bacaklarınızın güzelliğine güvenen bir bayansanız, vücudunuzun güzelliğini ön plana çıkaran tayt modelleri ile iyi kombinler oluşturmak için oldukça fazla seçeneğe sahipsiniz. Üst bedeniniz ile alt bedeniniz arasında belirgin bir farklılık olmadığı sürece, taytınızın üzerine kısa bir badi ya da bir atlet giyerek yaz mevsiminin sıcak günlerinde hem rahat hem de şık bir görüntü elde edebilirsiniz.

Bayan Tayt Modelleri

Bayan Tayt Modelleri

Tabii ki taytlar yalnızca kilo sorunu olmayan bayanların giydiği bir kıyafet çeşidi değildir. Eğer kilolu bir bayansanız ve bunu biraz olsun kapatmayı arzu ediyorsanız, tayt modelleri sizin için de gayet doğru bir seçim olacaktır. Fakat bu kez kombin olarak seçeceğiniz ürün grubu, tunik ya da uzun tişörtlerden oluşmalıdır. Bu sayede hem rahat hem de şık olabilirsiniz.

Bir Yorum

  1. Ferah söyledi:

    Böyle kaliteli moda yazıları olan bir moda blogu bulabilmek bugünlerde çok zor olabiliyor. Teşekkürler!

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*