Kıyafet tercihlerinden biri olan gömlek şık ve klasik görünüme kavuşmak isteyenlerin tercih ettiği parçalardandır. Özellikle son zamanlarda kareli ve çizgili desenleri oldukça moda. Bu nedenle gömlekler farklı model ve renkleri ile dolaplarda olmazsa olmaz. Gömlek söz konusu olduğunda ne ile nasıl kombinlemeli diye sorular aklınıza geliyor olabilir. Bu yazıda siz değerli okuyucular için bayan gömlek kombinlerine birkaç örnek vereceğiz.

bayan gömlek modelleri

bayan gömlek modelleri

 

Gömlek Kombineleri

Bayanlar bazen iş kıyafetleri kombinleri bazen de sinema ya da çarşıya giderken spor ve rahat tarzda gömlek tercihi yaparak giyimini tamamlar. Bu olmazsa olmaz parça olan gömleklerden onlarca çeşit desen, kumaş ve renklerdeki bayan gömlek modellerini inceleyip sizin zevkinizi yansıtanı satın almalısınız. Yazları bile şortlarınızın, eteklerinizin en iyi tamamlayıcılarından biri bu gömlekler olabilir.

2017 bayan gömlek

2017 bayan gömlek

 

Beyaz bir gömleği hoş renkli yüksek bel bir jean ile giyebilirsiniz.  Bu gömleği de pantolonun içine koyun. Ya da gömlekler ile kalem etekler de gayet şık oluyor. Ama biz şifon gömlek giymenizi tavsiye ederiz. İş yerinde bu kombin gayet iyi olur.

gömlek kombinleri

gömlek kombinleri

 

Bir Yorum

  1. Çiler söyledi:

    Bayan Gömleklerinde Son Trendler harika açıklamalarınızı her bir cümlesine dikkat ederek şaşkınlıkla okudum, müthiş öneriler.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*