Özellikle yaz aylarının vazgeçilmez ayakkabı çeşitleri arasında yer alan espadril ayakkabılar, hem şıklığı hem de rahatlığı bir arada tercih edenler için en uygun modeller olarak karşımıza çıkıyor.Bu yılın espadril modellerine baktığımız zaman, tıpkı geçen yıllarda olduğu gibi geniş bir renk yelpazesinin kullanıldığını görebiliyoruz.

bayan espadril

bayan espadril

Bayan espadril çeşitlerinde bu yıl otantik motiflerin yanı sıra, simli ve yaldızlı modellerde çokça karşımıza çıkıyor. Tabii ki her yılın modası olan renk geçişli ya da çizgili modelleri de rahatlıkla görebiliyoruz. Ayrıca birçok ayakkabı markası;puantiyeli, çiçekli böcekli ve hatta dantelli modellerini de bayanların beğenisine sunuyorlar.

espadril

espadril

Erkek Espadril Modelleri

Yalnızca bayanlar için değil, erkekler için de gayet rahat ve şık espadril çeşitlerinin mağaza vitrinlerinde yer aldığını görüyoruz. Tabii ki bayanlarınkine nazaran çok daha sade renklerin kullanıldığı espadril modelleri arasında ara sıra da olsa iddialı tasarımları görmek de mümkün.

erkek espadril

erkek espadril

Özellikle çorapsız ayakkabı giymeyi alışkanlık haline getirmiş erkekler için yaz günlerinde en iyi tercih olabilecek bu modelleri, belirli mağazaların yanı sıra internet üzerinden de rahatlıkla takip edebilirsiniz.

5 Yorum

 1. Gülben söyledi:

  Yeni yazılarınızı facebook ya da instagram üzerinde paylaşıyor musunuz? Oradan takip etmek istiyoruz.

 2. Çişem söyledi:

  Yukarıdaki üçüncü örneği teyzeme satın almak istiyorum. siz olsanız onu alır mıydınız

 3. Feride söyledi:

  İçerikteki özellikle dördüncü kombin fantastik duruyor

 4. Çisil söyledi:

  1 numaralı stil iyi

 5. Güneş söyledi:

  Yazıdaki özellikle dördüncü model fantastik olmuş

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*