Modanın yeni adı yaz mevsimi. Modanın mevsimi değişince bayanlar yeni arayışlara başladı. Kimse diğerinden geride kalmak istemiyor. Bu yüzden her biri 2015 yazının modasını arıyor. Moda uzmanlarına göre bu yaz pantolon alanında modanın ismi baskılı pantolon türü olacak.

baskılı pantolon

baskılı pantolon

Nasıl Kombinlenir?

Bu yazın trendlerinden biri haline gelen baskılı pantolon, değer kazanabilmesi için doğru kombinlerle giyilmelidir. Doğru yapılan seçimler her zaman sizi öne çıkarır ve dikkat çekmenizi sağlar. Baskılı pantolon giyecekseniz eğer dikkat etmeniz gereken ilk unsur kesinlikle üstünüze ne giyeceğinizdir.

çiçekli pantolonlar

çiçekli pantolonlar

Üst giyim seçimi belki de kombinin en önemli bölümüdür. Baskılı pantolonlar yüksek belli olduğu için üstünüze düz ve sade kıyafetler seçebilirsiniz.Giyeceğiniz pantolonunuz çok baskılıysa şayet aksesuar kullanımını abartmayın. Hatta fazlasıyla sade olsanız kârınızadır. Buna yapacağınız makyajınız da dahildir.

desenli pantolon

desenli pantolon

Baskılı pantolonlar genelde yüksek topuklu ayakkabılarla giyinmekte. Fakat bunun kararını siz ya da moda değil boyunuz veriyor. Eğer boyunuz uzunsa katiyen topuklu ayakkabı giyme gibi bir hatadan kaçının. Yarım bluzlar üst konusunda ilk tercihiniz olmalı ve son olarak renkli tercihler yaparsanız eğer bu pantolonlar sizinde favoriniz olacak.

Etiketler:

Bir Yorum

  1. Gizem söyledi:

    Sitenizde ben de editör olmak istiyorum, ismim Gizem, mail atıyorum bakar mısınız?

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*