Sezon modasında canlılık hâkim. Özellikle balıkçı yaka modelli kazaklar her zaman daha şık görünmenize yardımcı olacak. Bu tarz kazaklar her şey ile uyumlu giyilir.

balıkçı yaka kazak

balıkçı yaka kazak

Ekose etek, kot pantolon ya da mini bir kot etek ile. Hırka ile uyumu ise mükemmel. Balıkçı yakalar bu sezon elbiselere de canlılık getiriyor.

balıkçı yaka

balıkçı yaka

Balıkçı Yaka Modellerine Uygun Aksesuarlar

Renkli ve iri taşlı kolyeler balıkçı yaka kıyafetleri daha hoş gösterir. Kemer ise her zaman bu tarz elbiselerde tercih edilmeli. Büyük küpeler ise olmazsa olmazlardan. Kıyafetleri daha göz alıcı hale sokar. Kazak olarak tercih ederseniz mutlaka dar bir koy ya da dar bir kalem etek ile giymelisiniz.

balıkçı yaka modelleri

balıkçı yaka modelleri

Modern görünüm her zaman şık olmanıza yardımcı olur. En güzel renkler bu sezon kış modellerine renk ce canlılık katıyor. Sadeliğin yanı sıra her renk ve tonu bulacaksınız. Deri ceket ile ya da palto ile giyebilir ve kendinizi çok farklı hissedebilirsiniz. Sade tasarımların yanı sıra en gösterişli modeller ile bu sezon daha bir tarz sahibi olacaksınız.

5 Yorum

 1. Çeşminaz söyledi:

  Moda Trendleri ile ilgili birçok post okudum ama böyle güzelini ilk defa gördüm desem yalan olmaz.

 2. Cannur söyledi:

  Blogunuzda olan yazıları sürekli özümsüyorum. Açık olmak gerekirse bize aktardığınız her makale özgüvenimi daha da yükseltiyor. Artık kendime daha fazla güveniyorum.

 3. Fikriye söyledi:

  Yazınızdaki özellikle beşinci kombin inanılmaz görünüyor

 4. Arya söyledi:

  Metindeki tasarımların genellikle klasik giyinmeyi sevenler için yakışacağını düşünüyorum. Siz ne düşünüyorsunuz?

 5. Gülsen söyledi:

  sayfanız mobil uyumlu mu

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*