Bacak boyunu uzun göstermenin yolları için bazı görsel uygulamalar gereklidir. Kıyafet ve ayakkabı seçimleriniz ile bacak boyunuzu uzun gösterebilirsiniz. Kısa boylu bayanlar sıklıkla bu yollara başvururlar. Kıyafetleri tek renk olarak seçmeniz önemli bir ayrıntıdır. Uzun etekler de aynı şekilde bacaklarınızı uzun gösterir.

Bacak Boyunu Uzun Göstermenin Güzelliği

Uzun etek giydiğiniz zaman kısa ceketlerle uygun hale getirebilirsiniz. Partilerde şifon ve payetli elbiseler giyerek bakışları elbisenize çekersiniz. Bacak boyunu uzun göstermenin yolları aslında bir tür göz yanılsamasının sağlanmasıdır.

Uzun bacak boyu

Pileli etekler ve kat kat kesimli olanlar bacaklarınızı kısa gösterir. Yüksek belli pantolon ve etekler ise bacak boyunun uzun görünmesini sağlar. Yatay çizgili desenlere sahip olan etekler bacak boyunun uzun gösterilmesini sağlar. Kıyafetlerinizde mutlaka kemer kullanın. Kemer bacak boyunu uzun göstermenin en güzel yoludur.

Parti hazırlığı yapanlar bu detayları önemle incelemelidir. Bikini ve mayolarda da bacaklarınızı uzun gösterebilirsiniz. Kesimleri daha derin olan bikinileri tercih etmelisiniz. Kısa etekleri dar olanlardan tercih etmezseniz bacaklarınız çok şık duracaktır.

Etiketler:

5 Yorum

 1. Güner söyledi:

  Ünlülerin düğünleri ile ilgili yazı olunca bana haber verir misiniz, adım Güner.

 2. Çağıl söyledi:

  Özellikle sitenizdeki Stil yazılarını takip ediyorum. Çağıl isimli yorumların çoğu bana ait, meraklı bir takipçinizim.

 3. Gülpembe söyledi:

  Bu örnekler bir efsane, satılıyor mu bunlar

 4. Berceste söyledi:

  lacivert stiller ilişkili postlar görmek istiyoruz

 5. Gonca söyledi:

  İnceleme metninizdeki kıyafetlerin daha çok orta yaşlardaki erkekler için yakışacağını düşünüyorum. Sizlerin düşüncesi nedir?

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*