Babet ayakkabılar bayanların her mevsim rahatlığı ve şıklığı bir arada yakalayabilmeleri için tercih ettikleri ayakkabı modelleri arasında yer almaktadır. Kaliteli bir babet satın alabilmek için öncelikle fiyat etiketine dikkat etmelisiniz. Mağazalar ve markalar arasında büyük fiyat farklılıkları olduğu için iyi bir araştırma yapmalı, babet al bağlantıları ile internet ortamında alışveriş imkanı sunmakta olan firmalardan fiyat karşılaştırması için yararlanmalısınız.

 babet ayakkabı modelleri

babet ayakkabı modelleri

Babetlerinizi denerken mutlaka babet çorabı ile birlikte denemelisiniz. Ayrıca günün erken saatlerinde ayaklarınız şişmiş olmayacağı için bu saatlerde babetlerinizi satın almalısınız.

 babet ayakkabı

babet ayakkabı

Babet Nasıl Giyilir?

Her mevsim giyilebilir özelliğe sahip olan babet ayakkabılar ayrıca her kıyafet ile de uyumlu bir şekilde giyilebilme özelliğine sahiptir. Bol kesimli ve bol paçalı pantolonlar dışında aklınıza gelebilecek tüm kıyafetler ile birlikte babetlerinizi kombinleyebilirsiniz. Babet al sitelerinden yararlanarak satın almış olduğunuz babetlerinizi özellikle şık etekleriniz ve dar kesimli pantolonlarınız ile iyi bir şekilde kombinleyebilirsiniz.

 bayan babet ayakkabı modelleri

bayan babet ayakkabı modelleri

Babet Çorapsız Giyilir mi?

Babetlerin çorapsız giyileceği gibi doğru bilinen büyük bir yanlış bulunmaktadır. Babet ayakkabılar ince tabanlı ve düz oldukları için çorapsız giyildikleri zaman ayaklarınızda ufak yaralanmalar meydana gelebilir. Bu sebeple babet giymek istediğiniz zaman muhakkak babet çorabı da giymelisiniz.

 babet ayakkabı tasarımları

babet ayakkabı tasarımları

Babet çorabı ile birlikte giyeceğiniz babet ayakkabılarınız gün boyunca ayağınızda sağlıklı şekilde kullanabilme imkanını size vermektedir. Çorapsız şekilde giyilen babetler sağlık açısından tehlikeli durumlara yol açabilir.

 yeni sezon babet ayakkabılar

yeni sezon babet ayakkabılar

kahverengi babet ayakkabı

kahverengi babet ayakkabı

babet kombinleri

babet kombinleri

babet stilleri

babet stilleri

bayan babet kombinleri

bayan babet kombinleri

yeni sezon babet

yeni sezon babet

5 Yorum

 1. Belemir söyledi:

  2017 yılına ait içeriklerinizi yılın erken dönemlerinde yayınlayarak modayı yakından takip edebilmem konusunda bana büyük desteğiniz oldu.

 2. Çağıl söyledi:

  Sitenizdeki moda yazılarının genelini dikkatlice okudum, bu alanda en iyisi sizsiniz diyebilirim. Özellikle Ayakkabı kategorisindeki yazılar favorim.

 3. Fuldem söyledi:

  Yazınızdaki beşinci tasarım çalışmasını doğum günü olan birisine hediye etmeyi istiyorum. hoş bir hediye mi

 4. Ferah söyledi:

  Bu modelleri Zonguldak civarında butik olarak tasarlayan var mı

 5. Cangül söyledi:

  Bu tasarımlar harika sanki

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*