Modern yaşamda kadının iş yaşantısında daha etkin ve aktif rol üstleniyor olması nedeni ile giyim gibi son derece önemli olan noktalar şimdilerde daha fazla öne taşıyor. Özellikle dış görünüme fazlasıyla önem gösteren bayanlar için iş veya günlük yaşamlarında kıyafet seçimlerinin tamamlayıcısı ayakkabılar oluyor. Ayrıca rahatlığında ön planda olduğu ayakkabı seçimlerinde moda trendleri babet modellerinden yana eğilim gösteriyor.

spor babet modelleri

spor babet modelleri

 

Babet Şıklığı ve Rahatlığı Bir Arada

tokalı babet ayakkabılar

tokalı babet ayakkabılar

Görsel etkileri kadar rahatlıkları ile de son zamanlarda her kadın için en popüler ve standart ayakkabı türlerinden birisi haline gelen babet modellerinde özellikle renk, tasarım ve aksesuar yönünden zengin bir çeşitlilik bulunuyor olması seçimlerinde daha kolay ve daha özgür bir hale gelmesini sağlıyor. Farklı kıyafetlerle kolay bir şekilde kombin edilebilen babetlerin özellikle her alanda kullanılabilecek fonksiyonel tasarımları olması da günümüzde fazlasıyla ayakkabı modasının en popüler türleri arasında yer almasına yol açıyor.

 

Abiye Modasında Babet Etkisi

zımbalı babet modelleri

zımbalı babet modelleri

Ayakkabı modasına yön veren bayan ayakkabı markalarının yeni sezona özel tasarladıkları özel ayakkabı koleksiyonları içerisinde bulunan babet modelleri iş yaşamında, günlük hayatta veya özel davetlerde rahatlıkla kullanılabilecek görselliklere sahip olan tasarım çeşitliliği sunuyor. Özellikle abiye giyimle ayakkabı kombinlerinin oluşturulabilmesi her ayakkabı için muhtemel bir durum olmadığından bayanlar için babet ayakkabılar, bu alanda oldukça önemli bir avantaj sağlıyor. Abiye kıyafetlere uyumlu renk ve tasarımları ile mezuniyet balolarından, gece davetlerine ve daha pek çok özel organizasyona hem rahat kullanım sunan hem de şıklığı pekiştiren babetler tercih edilebiliyor.

zincirli babet ayakkabı modelleir

zincirli babet ayakkabı modelleir

6 Yorum

 1. Gökben söyledi:

  Ayakkabı ürünlerini seçerken kendi stilinizi ve giyim tarzınızı da göz önünde bulundurmayı unutmayın derim.

 2. Açelya söyledi:

  Makalenizdeki kombinlerin ağırlıkta klasik giyinmeyi sevenler için güzel olacağını düşünüyorum. Sizlerde bana katılıyor musunuz?

 3. leyla söyledi:

  Slm nasıl siparivercem bilgi verebilirmisiniz tsk

 4. Bediz söyledi:

  Sitenizdeki söylediklerinizi kaçırmadan okuyorum. Samimiyetle söylüyorum kaleme aldığınız her makale özgüven seviyemi artırıyor. Kendime olan inancım artık daha fazla

 5. Açelya söyledi:

  Samsun’da bu modellerin satıldığı yer neresi, önümüzdeki cuma moda günü yapmayı planlıyorum.

 6. Amara söyledi:

  İnceleme metninizdeki modellerin daha çok spor giyinmeyi sevenler için uygun olduğunu düşünüyorum. Siz ne düşünüyorsunuz?

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*