Giorgio Armani’nin tasarımlarından esinlenerek yarattığı eşsiz bir kokteyl: Armani Code. Turunçlu notalarla ilk bakışta kendini hissettiren Armani Code, devam eden limon, bergamot, zeytin ağacı ve anason tozlarıyla kokunun büyüsüne kendini bırakır.

Armani Code Homme

Egzotik ve erkeksi öğelerin barındırıldığı Armani Code, Amazon ormanlarının vahşiliğini, erkeğin tenine bir sıkışta bırakabilmeyi başaran ender parfümlerden. Tonka yemişi ile kokuya katılmış olan tütünsü koku, erkek kokularının vazgeçilmez aromalarından biri.

Guaiacum Ağacı kokusuyla sağlanan aroma ise erkeğin tensel kokusunun bir parfüme indirgenmiş hali gibi sanki. Sıcak, içten ve vahşi.

Ambalaj ve şişede ki siyah renk ise erkeğin sertliğini ve karizmatik duruşunu simgelercesine kokuyu içine alıp sarmalamış ve kokuya etkileyici bir hava katmış.

5 Yorum

 1. Ayşıl söyledi:

  Sitenizdeki yazıların çoğunu heyecanla göz attım, bu alanda en iyisi sizsiniz diyebilirim. Özellikle Parfüm kategorisindeki yazılar favorim.

 2. Açelya söyledi:

  Sayfanızdaki Özel Tasarım Kombinler harika sanki

 3. Ceyla söyledi:

  İçerikteki özellikle ikinci model harika duruyor

 4. Aslım söyledi:

  Örnek Resimler inanılmaz bana göre

 5. Gökşin söyledi:

  Web sayfanızdaki söylediklerinizi kaçırmadan hafızama kazıyorum. Gerçekten bize aktardığınız her detay özgüven seviyemi artırıyor. Artık kendime daha fazla güveniyorum.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*