Sürekli değişen modanın hızına yetişmek çok zor. Her gün yeni bir trend ortaya çıkıyor. Birbirinin yerini alan trendler ise zamanla eskiye dönüş yapıyor. Şu sıralar 90‘lar trendlerinin yeniden moda olması gibi.

90’larda görmeye alışkın olduğumuz yamalı jeanlerle 2014 yılında, özellikle bahar ve yaz aylarında, sıkça karşılaşacağız gibi görünüyor. Eskitilmiş kotların üzerine farklı kot kumaşların yamandığı, kot kumaşın üzerine rengârenk armaların dikildiği koleksiyonlar markaların kataloglarında yer almaya ve trendleri yakından takip edenlerin üzerlerinde görülmeye başladı bile.

yamali canta

Yama ve arma trendi özellikle iddialı olmayı ve dikkatleri üzerine çekmeyi sevenler için çok uygun. Kırmızı, sarı, yeşil gibi aklınıza gelebilecek her renkteki armanın bir arada bulunabileceği; harflerle, sayılarla, numaralarla süslenebilecek jean pantolonunuz başlı başına tarz yaratmaya yetecek. Üzerine giyebileceğiniz basic bir tişörtle hem zahmetsiz hem de şık bir görüntü elde edebilirsiniz. Son olarak Jean deyince sadece pantolon olarak düşünmemek gerek. Bu trend tüm Jean kumaşlarda geçerli!

Bir Yorum

  1. Ayren söyledi:

    2017 yılına ait içeriklerinizi yılın erken dönemlerinde yayınlayarak modayı yakından takip edebilmem konusunda bana büyük desteğiniz oldu.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*