Anvelop detaylar özellikle etek modellerine farklı bir hava getiriyor. Modern bir duruş ile birlikte feminen bir görünümü sizlere sağlar. Yaz ve kış ayına özel farklı modelleri ile kendinizi çok şık hissedeceksiniz. Kısa modellerin yanı sıra bu sezon diz altı anvelop modası geliyor.

etek

etek

Anvelop Etek Modelleri ve Desenleri

Sokak modasında ya da davetlerde sıklıkla görebileceksiniz. Kuşaklı modeller veya halka kemerler ise bu tarza çok güzel bir uyum sağlıyor. Drapeli modeller ise özellikle bu sezon çok beğenildi. Dar bluzler her zaman bu eteklerin vazgeçilmezleri. İnce topuklu ayakkabıların yanı sıra çizmelerle de giyebilirsiniz.

etek modelleri

etek modelleri

Şık görünmek her zaman tarzdır Sezon tasarımlarında anvelop modası canlı renk ve desenleri ile görenleri büyülüyor. Kemerli olan modeller ise sizleri daha formda gösterecek. Bol gömleklerle de giyebilirsiniz. Halka tokalar ise özellikle şıklığınızı tamamlayacak. Topuksuz ayakkabılarla ise özellikle günlük hayatta giyebilir ve spor şıklığını üzerinizde hissedersiniz. Tüm canlı renkler bu yıla özel desenlerde. Şıklığınızla herkesi büyüleyin.

5 Yorum

 1. Çiçek söyledi:

  Örnek Resimler muhteşem sanki

 2. Çise söyledi:

  İnceleme metninizdeki modellerin ağırlıkta gençler için yakışacağını düşünüyorum. Bu konuda sizlerin düşüncesi nedir?

 3. Behrem söyledi:

  Yazın bunlar düğünde giyilebilir mi

 4. Gülben söyledi:

  Moda hususunda bir hayli fazla akademik yazı okudum ama böyle güzelini ilk defa gördüm desem yalan olmaz.

 5. Andaç söyledi:

  Yazın bu modeller özel bir etkinlikte giyilebilir mi

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*